Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gomerka

Gomerka

sheViolet a mówiłaś lekarzowi, że jesteś w trakcie cyklu stymulowanego? Dziwne, że przepisał silny lek.

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 30 lat, Krakow
Magdulka

Magdulka

Szczęśliwa wciąż na to liczę, Zobaczymy do jutra :* coś ten moj organizm nie może dojść do siebie chyba..

58730 magdulka Kobieta, 29 lat, Pd
sheViolet

sheViolet

gomerka tak, ale on twierdzi, ze jesli nawet jeszcze testu nie bylo to nie zagraza. Poczytalm o nim troche i niby, jest ok, choc mowili mi zawsze ze tylko amoxycyklina jest bezpieczna, a ten jest dwuskladnikowy i ma cos jeszcze poza nia.
W wumie to nawet nie tyle ten antybiotyk mnie martwi, bo faktycznie wplywu miec nie powinien, a moj stan fizyczny....

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
MamaAniołkaOlka

MamaAniołkaOlka

Cześć Dziewczynki. Baaardzo rzadko się udzielam ale czytam Was każdego dnia.
Widzę, że toczy się dyskusja na temat badań po stratach. U mnie było tak, że jak poroniłam pierwszą ciążę sama wyszłam z założenia, że przecież to się zdarza, a że to był 6 tydzień było mi łatwiej (jakkolwiek na to patrzeć). Przy drugiej ciąży, w którą zaszłam równo rok po poronieniu, a która zakończyła się tragicznie moja ginekolog skierowała mnie do hematologa. Powiedziała, że to nie jest normalne i hematolog ma zdecydować czy się kwalifikuję do badań - na NFZ. Jeśli nie, to wtedy zrobiłabym na własny koszt. Wizyta u hematologa bardzo szybko, bo niby 4 mies. po śmierci Synka ale 1,5 mies. od umówienia się w rejestracji. Czego się dowiedziałam od lekarza? Dwa niepowodzenia to nie jest żaden przypadek i "zdarza się". Badania zrobione. Diagnoza jest. Z tego co czytam o Waszych sytuacjach - co lekarz to i opinia, szkoda. W moim przypadku dziwi mnie jedno.. mam m.in. mutację mthfr, a Synek był w 110% zdrowy - cała ciąża na zwykłym kwasie. No i gdzie tu logika?

Za "kuleczki" mniejsze i większe trzymam kciuki.
Kala brzusio śliczny - ja taki miałam w 17 tyg. Więc Twój całkiem spory ;)

--

10.11.2015 Kropek 6 tc.
25.06.2017 Oluś, ur. w 39 tc., żył 2godz.39min. Nasze serca odeszły razem z Tobą Skarbie [*]

56385 mamaaniolkaolka Kobieta, 30 lat, Wrocław
sheViolet

sheViolet

Chyba mnie ta goraczka tak przycila, bo teraz wyczytalam, ze ten drugi skladnik to kwas majacy przeciwdzialac rozkladowi amoxycykliny. Czyli uf leki ok. Zebym tylko szybko doszla do siebie. Wogule wczoraj mialam dziwna sytuacje, bo mnie strasznie brzuch bolal jak na okres. Myslalam nawet czy to nie jakas oznaka zagniezdzania, ale to przeciez byloby za wczesnie. Ogolnie jakas taka spokojna i zdystansowana do tego cyklu jestem :) pierwsze starania, ze spokojna glowa bez nakrexania

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
Nietoperek

Nietoperek

Sheviolet zdrówka zycze :)
ja teraz tez mam jakis dobry wewnętrzny spokój. biorę sobie ovarin i w sumie jakiś szczególnych zmian nie zauważyłam np. zmiana ilości śluzu :D oby tylko @ była normalna i w terminie.. takie są moje prośby :)

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Gomerka

Gomerka

Dziewczyny, a jak bierzecie Ovarin to oprócz tego inny suplement? Pytałam o to ginekologa, ale takiego przypadkowego, do którego poszłam tylko po skierowanie na badania. Powiedział mi, żebym brała Ovarin, a Pregne odstawila. Ale jednak sklady nie są identyczne, ta Pregna mam wrażenie całkiem dobrze na mnie działa i ma żelazo i jod, a wit D3 biorę w większych jednostkach. Nie chcę przedobrzyć, ale dużo bym dała za regularny cykl i wiedzę, kiedy @ przyjdzie.

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 30 lat, Krakow
Nietoperek

Nietoperek

Gomerka ja biore Ovarin+kwas foliowy(tzn teraz nie bo mi sie skonczył i nie chce mi sie isc do apteki :D) +magnez+D3 i chyba mi to wystarczy :)

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kala90

Kala90

Gomerka ha brałam sam OVARIN a jak zaszłan to zmieniłam go na pregne.
SheViolet zdrówka kochana teraz w ogóle jakiś sezon grupowy;-/
Marcysq dokładnie dla zdrowej ciąży kobieta potrafi znieść chyba wszystko:-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra