Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Moniulla

Moniulla wpis edytowany

Aaaaa, Majka! No to koniecznie zrób! Może jeszcze było coś z czego macica musiała się oczyścić i miałaś plamienie w czasie planowanej @, a jakieś małe cudo w Tobie zamieszkało :)

--

24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

58021 moniulla Kobieta, 24 lata, Bdg
Majka24

Majka24

Raczej wątpię, już nie wierzę w takie piękne bajki ;) Ale boje się żeby to nie było coś innego (nadzerka,polip). A test robiłam wczoraj rano i wyszedł negatywny potem przyszło krwawienie.

57995 majka24 Kobieta, 25 lat, Woj. Mazowieckie
Paula86

Paula86

Majka koniecznie teścik, trzymam kciuki,
Kala trzmaj się cieplutko mleko czosnek miodzik i pod kołdre a jutro będzie lepiej

--

Aniołek 12.12.2017 - 10tc

58387 paula86 Kobieta, 32 lata, Kraków
Kala90

Kala90

Więc ja tego segregator a nie chce jest zbyt pechowy.
Moniulla tak m na imię Alicja.
Pamiętam jak mąż oglądał zdjęcia moje jak miałam 6lat i mówi "boże mała Alunia my też będziemy taka mieli"
Moniulla no to życzę Ci z całego serca małej Aluni :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3kvcjxidui.png

21.02.2017- Aniołek (*)
5.06.2017-Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra
Paula86

Paula86

Majka a co lekarz mówił na wizycie kontrolnej?
Może coś tam w macicy jeszcze zostalo i się oczyszcza.

--

Aniołek 12.12.2017 - 10tc

58387 paula86 Kobieta, 32 lata, Kraków
Majka24

Majka24

Paula - byłam na wizycie po pierwszej @ I gin powiedziała że wszystko jest elegancko,endometrium super,po poronieniu ani śladu :)

Moniulla

Moniulla

Majka - no wiesz, różne rzeczy się zdarzają :) Ona robiła betę i wyszło zero a teraz dzidzia rośnie zdrowo :)
A plamiłaś przed tym jak przyszła @? Może endometrium cienkie i nie miało się co złuszczać? Podobno tak jest w takich przypadkach, że są skąpe @, a do tego hormony...

Kala - dziękuję, też wierzę w to z całego serduszka, że kiedyś będę mamą mojej wymarzonej Ali :) Ale u nas w rodzinie same dziewuszki (tylko jeden chłopak), a u mojego męża same chłopaki (i dwie dziewczynki) :) I sami jesteśmy ciekawi, co nam Bozia da...

--

Majka24

Majka24

Moniulla- nie było wcześniej żadnych plamień,okres spóźnił się dwa dni. A endometrium było prawidłowe bo byłam u gin. Może po prostu to hormony szaleją,ciężko powiedzieć.

Moniulla

Moniulla

Majka - może być tak, że ona wróci, u mnie co prawda pod koniec, ale też wróciła. I zdziwiłam się bardzo, bo cały dzień nie było nic, całą noc nic, a w ciągu następnego dnia po prostu, krótko mówiąc bezboleśnie mnie "zalało" i po tym incydencie całkowity koniec @.

--