Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

martaaa515

martaaa515

Ja w sumie na początku zasypiałam dosłownie wszędzie, mogłam spać 20 godzin na dobę, później jak to trochę minęło to momentami było mi niedobrze, ale nie wymiotowałam ani razu. I piersi, nie mogłam ich nawet dotknąć a jak wieczorem miałam ściągnąć stanik to myślałam że umrę tak bolało.
Ale co ciążą to inne objawy :)

--

Aniołek 31.07.2017 (*)

57024 martaaa515 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
Domi2017

Domi2017

Nietoperek rozumiem cię że nie masz weny ale wiesz jesteś wspaniała sprawdzasz wszystko u lekarza twój mąż tak samo wierzę że karta się odwróci.
Wyniki badań koleżanki wszystko jest dobrze i dzidzia zdrowa lekarz w szoku bo jedna trisomia wychodziła 1:4 a tu proszę.
Mykam odpoczywać bo właśnie skończyłam robić kopytka z 5kg ziemniaków i padam a na 17 jadę z synem na piłkę :)
Buziaki czytam was cały czas psiapsiółki.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

55391 domi2017 Kobieta, 31 lat, Pomorskie
patrycja90

patrycja90

Domi cudownie! Bardzi się ciesze, że synek koleżanki zdrowy!!!

--

18.01.2017

https://www.suwaczki.com/tickers/7u22s65gmbhtsg5w.png>
54681 patrycja90 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~Emka90

~Emka90

Atena gratulacje! Niech się synek zdrowo chowa ;)
Patrycja jesteśmy z jednego rocznika. Ja często myślę że gdybym się zdecydowała na ciążę kilka lat temu to byłoby łatwiej. I pewnie to prawda bo przy moich schorzeniach wiek nie jest bez znaczenia. No ale ja te 3-4 lata temu nie myślałam o dziecku tzn w planach na przyszłość miałam ale chciałam najpierw skończyć studia itp. Cieszę się, że zaczęłam się starać teraz a nie dopiero za kilka lat bo akurat w moim przypadku, z moimi obciążeniami miałabym słabe szanse a tak to jeszcze przed 30 jestem i organizm w miarę młody, dobrze na leki reaguje więc nadzieja jest :) także rozumiem o co Ci chodzi z tym wiekiem ale jeszcze takie stare nie jesteśmy ;)
Nietoperek poczekaj co powie lekarz na temat wyników. Może wystarczą tylko jakieś witaminy i będzie ok. Trzymaj się! Każda z nas ma czasem gorszy czas.
Ja też ostatnio się dołuje. Nastawialam się, że szybciej uda mi się zajść w kolejną ciążę. Poznałam prawdopodobne przyczyny straty i zaczęłam brać leki. Sądziłam że to pomoże i szybko zobaczę dwie kreski...jak w maju lekarz który robił mi zabieg zalecił żeby przez 6 cykli odczekać to wydawało mi się to całą wiecznością i od razu stwierdziłam że tyle nie będę czekać. Poszłam do innego lekarza, który dał mi zielone światło po drugiej @. A teraz właśnie leci mi 6 cykl i nic :(

jone82

jone82

Nooo, widzę, że Nietoperka trzeba trochę podnieść na duchu :-*
Co jest kochana? Taką długą drogę macie już za sobą z mężem, więc do celu już nie może być daleko. Zobaczysz, ty ustawisz do porządku swoją tarczycę, mąż dostanie witaminki i będzie dobrze. Mój też będzie musiał coś łykać, bo wyniki mieszczą się w normie, ale widocznie też nie są perfekcyjne skoro nie chce się udać, wkurza mnie to, że nadal nie mamy ich w ręku i nie możemy dokładniej zobaczyć jak wyglądają.
Patrycja, fajnie, że już czujesz swoje maleństwo, zazdroszczę pozytywnie :-)
Kala, co u Ciebie?
Elusia trzymam kciuki, żeby ta druga krecha w końcu się ujawniła.
Ja muszę jeszcze conajmniej tydzień poczekać z testem przez tą przesuniętą owulację

55703 jone82 Kobieta, 35 lat, DE
elusia1985

elusia1985

Nietoperku glowa do gory jeszcze bedzie dobrze. Musi byc.

--

23.08.2016 Nasz Aniołek [*]

53007 elusia1985 Kobieta, 32 lata, kartuzy
Lili29

Lili29

Nietoperek trzeba być dobrej myśli i poczekać aż lekarz zobaczy wyniki męża ;) ja za Was cały czas trzymam kciuki.
Patrycja co do wieku ja mojego synka urodziłam mając 26 lat a co do drugiego dziecka ja chciałam szybciej ale mój mąż nie był zdecydowany jak się zdecydował to się okazało że to nie takie proste jak mu się wydawało i rok trwało samo staranie się zanim się udało później poronienie ale naszczescie po poronieniu szybko się udało.. I też myślę że 4 lata to dużo więc jak urodze to będę mieć 30 ale ja nie wykluczam kolejnego dziecka jeśli tylko by się udało ale już nie z takim odstepem czasu ;) Cukrzycę miałam z synkiem.. Nic fajnego więc wiem jak to wszystko wygląda mierzenie, kontrola co mogę jeść a co nie ogólnie ciężko się przestawić.
Atena gratulacje ;)
Zuzia ja chyba też muszę pożyczyć maszynę od mamy i może też coś uszyje fajnego zainspirowalas mnie ;)
Elusia to czekamy na dobre wieści skoro @ jeszcze nie ma ;)

Ja wczoraj byłam na polowkowym okazało się że z pępowiną jest wszystko ok będziemy mieć córeczkę jest zdrowa waży 400g i ma 16 cm. Teraz jestem troszkę spokojniejsza tym bardziej że malutka daje o sobie znać ;)
Ogólnie z synkiem jesteśmy chorzy ale taki okres niestety mam tylko nadzieję że u mnie obędzie się bez antybiotyku;/
Miłego dnia życzę wszystkim i powodzenia ;)

--

08.01.2014 nasze największe szczęście Dominik
10.04.2017 Aniołek (*)
https://www.suwaczki.com/tickers/7470flw14fgxz2mq.png]Tekst linka[/url]

55647 lili29 Kobieta, 29 lat, Wieluń
elusia1985

elusia1985

Nie musicie juz trzymac kciukow @ przyszla rano: -(

--

23.08.2016 Nasz Aniołek [*]

53007 elusia1985 Kobieta, 32 lata, kartuzy
Lili29

Lili29

Elusiaprzykro mi że się tym razem nie udało przytulam.

--

08.01.2014 nasze największe szczęście Dominik
10.04.2017 Aniołek (*)
https://www.suwaczki.com/tickers/7470flw14fgxz2mq.png]Tekst linka[/url]

55647 lili29 Kobieta, 29 lat, Wieluń