Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

az zal d sciska jak to forum teraz wyglada :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Moja chistoria jest dokładnie taka sama jak( cinamoonka)słowo w slowo i z ciążą i mężem,tylko że ja trafiłam do szpitala z poromieniem jeszcze 2 razy i raz z ciążą pozamaciczną .Mam nadzieje że ci się uda bo swoja nadzieję już straciam. Mam w sobie za dużo żalu i bólu żeby przechodzić to jeszcze raz,POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAniolkow

Lukrecja, to tak jak ja .Miedzy 39 a 41 r życia przeszlam 3 ciaze.w tym roku koncze 42 lata i jestem w 4 ciąży.Niestety jak nie trudno się domyśleć wszystkie 3 niestety stracilam :( Jednak jest duza nadzieja ze obecna sie utrzyma no zdiagnozowano mój problem i biore odpowiednie leki.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczęło mi się krwawienie. Tydzień wychodziła druga blada kreseczka. Dziś już prawie niewidoczna. Jest piątek trzynastego. Oby wątek okazał się szczęśliwy. Nie chcę wiecej żadnych krwawień, plamień, okresu przez kolejne półtora roku przynajmniej. Niech tylko to jedno się skończy...

http://fajnamama.pl/suwaczki/3db9zqi.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/3/2012 o 2:09 PM, Moni@ napisał:

 

lipiec12345
Cześć. Mam dość trudne dla mnie pytanie.

Zaszłam w wymarzoną ciążę, ale przy drugim usg lekarz prowadzący zamiast puścić mi głos bicia serduszka mojego skarbka powiedział, że dziecka nie ma. To było w 10 tygodniu. Sprawy psychologiczne pomine.

Problem polega na tym, że musiałam zgłosić się do szpitala na zabieg abrazji. Trwało to prawie 15 godzin. Wypuścili mnie do domu i przez tydzień mocno krwawiłam i zwijałam się z bólu. Lekarz i pielęgniarki mówiły, ze muszę to wytrzymać. Po tygodniu zgłosiłam się do szpitala i okazało się, że doszło we mnie do zakażenia, a abrazję trzeba ponowić natychmiast, ponieważ poprzednia została źle zrobiona i w środku wszystko jeszcze jest. Po tygodniu zwolniono mnie do domu. Ale to co słyszałam czekając w sali na narkozę i to jak biegali przy mnie wszyscy przez tydzień w szpitalu jest nie do opisania. Od zaprzyjaźnionej pielęgniarki dowiedziałam się, że bali się wykrwawienia, zawalili sprawę i wkońcu zabiegu dokonał ordynator, który zaglądał do mnie 2 razy dziennie (co mnie dziwiło), komentarz ordynatora przed zabiegiem "tu mamy profesorze bardzo trudną sprawę (słowa do anestezjologa z brodą)" i na dowidzenia serdeczne uściskanie mojej dłoni przez ordynatora i wogóle zachowanie personelu typu lekarze i chirurg stomatolog przeraziło mnie. Przy każdym moim badaniu grupa ludzi stała pod ścianą i czekała, tylko nie wiem o co chodzi. Pracuje w szkole i czułam się jak na apelu, gdzie mają mi się tłumaczyć ze swojego zachowania.

I teraz pytanie, bo się rozpisałam:
Ordynator powiedział, ze mam leżeć i odpoczywać jeśli chce mieć dzieci. Czy to możliwe, że przez dwie abrazje z rzędu i całą resztę będę miała problem z zajściem w ciążę i utrzymaniem jej? Wyniki labolatoryjne miały przyjść dwa tygodnie temu, ale dalej ich nie ma, nie wiadomo dlaczego.

Czy ktoś może mi odpowiedzieć?
witaj:)

mysle, ze trudno bedzie komukolwiek odpowiedziec na twoje pytanie...ja zapytalabym experta - w dziale Experci mozesz zadac pytanie ginekologowi-poloznikowi, czasem trzeba pare dni poczekac na odpowiedz, ale zdarzaja sie tez podpowiedzi od kobiet, ktore nieraz przeszly to samo

u Ciebie po pierwszym zabiegu doszlo do komplikacji, ale skoro byla poprawka, to warto wiedziec jaki jest wynik badan histopatologicznych, a jesli ich nie ma to trzeba stanowczo sie u lekarza o nie upomniec, jako pacjent masz do tego przeciez prawo

jaka byla opinia lekarza po drugim zabiegu?? czy byl on udany?? chodzilas na jakies kontrole??

 

całe szczęście chyba wszystko dobrze się skończyło

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, pozostawiam Paniom tę lekturę, z myślą, że przyniesie promyk nadziei również i Wam.

Dla mnie informacja o niepłodności immunologicznej brzmiała jak wyrok.
O intralipidzie dowiedziałam się od przyjaciółki, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że problem z zajściem i utrzymaniem ciąży jest tak powszechny i może dotyczyć każdej z nas.

Wiem, jak trudny jest to nas czas, dlatego jeśli jedna z Was zmaga się z podobną sytuacją jak ja to na prawdę warto zainteresować się terapią Intralipidem. Z całego serca dziękuję mojej przyjaciółce, że dzięki niej prawdopodobnie będę cieszyła się z macierzyństwa, bo tak blisko jeszcze nie byłam.

Nie wiem jak to wygląda w całej Polsce ale miejsc godnych zaufania na pewno nie ma zbyt wielu.
Znalazłam niewielką klinikę w centrum Gliwic - Vigor Point Gliwice. Świetna obsługa medyczna, przemiłe pielęgniarki i na prawdę bardzo fajne podejście do pacjenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...