Pediatra

Przeczytaj zanim zadasz pytanie!!

asia78

asia78

Przed wysłaniem pytania upewnij się, że Twój problem nie był już poruszany przez naszych użytkowników.

Użytkownicy Parenting.pl mogą zadawać pytania, natomiast odpowiedzi udzielają wyłącznie osoby oznaczone w podpisie jako "eksperci".

Wszelkie dodatkowe wypowiedzi użytkowników w już istniejących wątkach powinny mieć charakter pytań zmierzających do uściślenia bądź wyjaśnienia udzielonej w danym wątku odpowiedzi.

Nie prowadzimy tutaj dyskusji jak na normalnym forum.

Zależy nam na zachowaniu porządku w tych działach, żeby w przyszłości stawały się coraz bardziej wartościowym źródłem wiedzy, stale rozbudowywanym.

Wszelkie posty niezgodne z powyższym zasadami będą usuwane.

287 asia78 Kobieta, 41 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Redberry

Redberry

Witam,
mam pytanie. Mój synek ma stwierdzoną skazę białkową - od dwóch miesięcy jest dokarmiany mlekiem Nan HA 1 i dobrze go toleruje. Jednak pojawił sie problem-od czasu butelki jest coraz gorzej z jedzeniem z piersi. Synek krótko mówiąc odmawia. Teraz pozostały nam tylko dwa karmienia-poranne i wieczorne. Pokarmu też mniej w piersiach od kiedy synek odrzucił pierś.
I teraz pytanie - czy jeśli całkowicie przejdę na mleko modyfikowane to czy skaza się nie nasili? Jak to jest wtedy z odpornością dziecka ze skazą białkową?
Dziękuję z góry za odpowiedź.

--

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

5905 redberry Kobieta, 39 lat, Kluczbork
Olinka

Olinka

Mam pytanko - po jakim czasie pojawiają sie nowe wątki? Zapytałam o coś dwa dni temu i jeszcze mój post sie nie pojawił. Nie wiem, moze coś nieprawidłowo zrobiłam?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

12365 olinka Kobieta, 32 lata, Czersk Świecki, woj. kujawsko-po
Anulka

Anulka

Niestety Pani dr ma teraz bardzo dużo pracy w przychodni i stąd zaległości. Dwa dni to nie jest długi termin z uwagi na to, że zwykle Pani dr odpowiada na pytania raz na dwa tygodnie.
Proszę o cierpliwość.

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa