Pediatra

Wysoka temperatura przez kilka dni a objawów choroby brak?

bajustyna

bajustyna

WITAM!
Moja córcia ma trzy latka. Już drugi raz w tym roku zdarzyło jej sie tak, że miałam gorączkę dochodzącą do 39,7 przez dwa - trzy dni a potem ustawała a innych objawów choroby brak.
Osłuchowo czystko, gardło czyste, praca jelit ok. Jaka może być przyczyna tej gorączki. Trzydniówkę miała dwa razy do 2 roku życia zawsze wtedy była wysypka na ciele. Teraz nie ma nic. Przy sikaniu ją nic nie boli nie piecze nie swędzi.
Zauważyłam też, że mała zrobiła się bledsza i ma snce pod oczami. Chodź zawsze je miała ale teraz jak by większe. Czy mając robaki może tak być?
Bardzo proszę o podpowiedź co to może byc i co mam zrobić? jakieś badania? dodam, ze mam w domu 2 miesięczną crcię i martwię się też o nią aby nic nie złapała.
dziękuję bardzo
pozdrawiam
J.

--

159 bajustyna Kobieta, 37 lat, Sosnowiec

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monika4

monika4

podepnę się pod post, u Kuby było podobnie, z tym, że temka rosła do 40,7 stopnia, trzy, cztery dni, zbijana nurofenem, poza tym żadnych objawów, robiłam wyniki krwi z ASO i CRP, moczu i tez są oki

--

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

112 monika4 Kobieta, 50 lat, dolnośląskie
Anna Kubaszewska

Anna Kubaszewska

Gorączka jest odpowiedzią organizmu na obecność czynnika zakaźnego lub stanu patogennego obecnego wewnątrz organizmu. Dlatego zawsze dziecko powinien zbadać lekarz, który w razie potrzeby zleci dodatkowe badania krwi, moczu, RTG, USG i inne. W obrazie klinicznym ważny jest zarówno aktualny stan ogólny dziecka, jak również jego dotychczasowy rozwój.

--

3763 anna-kubaszewska Kobieta, 0 lat