Opiekunki, nianie

Jak znaleźć dobrą nianię?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamaJulii

MamaJulii

Hej! sama jestem zarejestrowana na portalu nianiowym. Szukam niani, kiedyś sama nianią bywałam [często podrzucano mi dzieci, gdy opiekowałam się małą Jull]. Polecam szczerze portal Niania, Opiekunka do dzieci i osoby starszej ? MojaNiania.pl w zakładkach porady i artykuły można tez znaleźć dużo materiałów odnośnie selekcji niań, rozmowy kwalifikacyjnej i innych ważnych elementów dotyczących zatrudniania niani. Zajrzyj, jeżeli jesteś z dużego miasta na pewno będziesz miała spory wybór!

--

30224 mamajulii Kobieta, 0 lat, Kraków
renata.p.1975

renata.p.1975

Tak sobie przczytałam ten fatek i sobie myślę że dobra niania to dla każdego co innego ...
Tylko tu zapomina sie często o ważnej rzeczy że same mamy nie dają nianią byc dobrymi nianiami ...
Zapominają że bedąc z dzieciem waszym liczmy 8 czy 10 godzin dziennie to oee widzą najbardziej potrzeby dzieci...
Niestety , przecież mamy, które sa w pracy przez więcej niż pół dnia nie chcą słyszeć że cos tam ...
Zapominacie że te wasze dzieci po czacie pracy z nimi nie sa juz tylko pracą i tak jak Wam mamą tak samo nianią zalezy na dobru dziecka ...
Jestem niania juz 10 lat i to co ja widziałam przez te 10 lat aż boli i rani psychikę ...

--

Nie marnuj czasu żyj

4375 renata-p-1975 Kobieta, 44 lata, Wrocław
kaśkaa

kaśkaa

~renata.p.1975

Jestem niania juz 10 lat i to co ja widziałam przez te 10 lat aż boli i rani psychikę ...

I tu mnie zaciekawiłaś...
Niekoniecznie tym co widziałaś, ale tym o czym mowa... O podejściu matek do dzieci?

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
~oszukana

~oszukana

chciałam się podzielić moim przykrym doświadczeniem z portalem niania.pl. Założyłam konto premium na 2 tyg (60 zl), po tym czasie bez mojej wiedzy ściągnięto mi z konta dodatkowo 180 zł (co dwa tygodnie przez 2 miesiące), uważajcie z tym portalem!