Opiekunki, nianie

Współczesna niania

Odpowiedzi znajdują się poniżej

gronka4

gronka4

No właśnie, kolmieVe, trzeba dobrze trafić na właściwa osobe.

Kasia74, no ciekawy gadżet ta maskotka. Ciekawe czy można w niej umiescic też dyktafon.

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin
Kasia74

Kasia74

Nie wiem. Ale jeśli chodzi o dyktafony to spodobał mi się też ten ukryty w klipsie do paska: www.alfatronik.com.pl/dyktafon-w-klipsie-do-paska-p-295.html można przypiac taki dziecku i wiedziec co się dzieje w przedszkolu czy szkole.

46208 kasia74 Mężczyzna, 51 lat, Lublin
Kasia74

Kasia74

ciekawe urzadzenie, rzeczywiscie wyglada jak taki klips do paska, nie jest dosc duzy ale glos nagrywa naprawde dobrze. Jestem w stanie zrozumiec praktycznie wszystkie slowa nauczycielki, na przerwach jest troche gorzej bo jest wielki halas i te wszystkie dzwieki sie mieszaja.

gronka4

gronka4

Aha, dzieki za odpowiedz, może kupie taki dyktafon ale jeszcze troce się zastanowie :)

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin
es_ze

es_ze

Kasia74
ciekawe urzadzenie, rzeczywiscie wyglada jak taki klips do paska, nie jest dosc duzy ale glos nagrywa naprawde dobrze. Jestem w stanie zrozumiec praktycznie wszystkie slowa nauczycielki, na przerwach jest troche gorzej bo jest wielki halas i te wszystkie dzwieki sie mieszaja.

Jestem pod wrażeniem. Czyli warto zainwestować?

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków
Kasia74

Kasia74

tak, mysle ze szczególnie wtedy gdy ma się podejrzenia ze w szkole u dziecka dzieje się nie wszystko tak jak potrzeba