Skocz do zawartości
Forum

Wampir energetyczny oraz inne zjawiska


Falilia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wierzycie w cos takiego jak "wampir energetyczny" ?
Ja mam taką jedną kolezankę. Dawniej mój mąż zawsze wiedział kiedy sie z nią spotykałam, byłam poddenerwowana, głowa mnie bolała itp. Dodam ,że moja kolezanka nie jest wredną osobą, lubię z nia rozmawiać jest - można powiedzieć spoko. Często wyczuwam, ze zadzwoni do mnie, ostatnio jak mnie odwiedziła ze swoją córeczką to moje dziewczyny zasnąć nie mogły, wieczorem marudziły, kłóciły się, płakały, jak nigdy były nie do wytrzymania. Pewnie przesadzam :uff2:

Odnośnik do komentarza

Ciężko to wytłumaczyć, ale są takie osoby - sama miałam taką koleżankę.
Bardzo niemiła znajomość, mieszkałyśmy razem, "omotała" mnie do tego stopnia, że nawet po kradzieży mojego zegarka (srebrny wart ok 1000zl jakies 7lat temu) nie chcialam wierzyć ze to ona, mimo ze wtedy była sama w mieszkaniu....
Ale wreszcie powiedziałam STOP temu wykorzystywaniu, zwierzaniu mi się*ze wszystkich problemów, po każdej takiej rozmowie, ona spokojnie, uśmiechnięta i zrelaksowana szła spać, a ja długo męczyłam się*z myślami, kombinowałam rozwiązania jej problemów, przejmowałam się i nie mogłam spać po nocach...
Teraz jestem mądrzejsza o doświadczenia i w sytuacji kontaktu z taką*osobą, mówię*sobie od razu KONIEC i unikam kontaktów jak tylko mogę.

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

Ech, też miałam taką przyjaciółkę na studiach.Może nie aż taką radykalną jak ninnare, ale faktem jest,że miała mnóstwo wydumanych problemów, dzieliła się nimi a właściwie tak manewrowała,że zaczynałam tak jak ona nad tymi bzdurami się zastanawiać.Poza tym ZAWSZE była przy mnie.Nawet jak czasem sama poszłam na zakupy, wracałam do akademika a ona tam już czekała.Wkrótce znalazła sobie chłopaka i z niego wysysała energię:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Moja była szefowa była na 100% wampirem energetycznym. Strasznie irytowała mnie z nią praca pomimo że od 9 lat pracuję w tym samym zawodzie z nią praca była toksyczna. Ale wiem że inne dziewczyny tak samo to odczuwały jak ja na szczęcie miało to miejsce przez rok, ale powiem Wam że po tym okresie czasu odżyłam przestałam być tak strasznie nerwowa i wypompowana fizycznie jak i psychicznie i takich WAMPIRKÓW radzę się wystrzegać bo mogą zniszczyć życie pomimo ich przyjaznego wizerunku. Mówią że jest to tak zwana zła energia emanująca z wewnątrz człowieka ale jedynie dotyka wrażliwych osób i podatnych na takie złe fluidy.

http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Odnośnik do komentarza

``````````{\
````````{\{*\
````````{*\~\_______
```````{```\`<:<:<:>:>
``````{~`*`\((((((^^^)
`````{`*`~((((((( `●`●
````{`*`~`)))))))). _ ' )
````{*```*`((((((('\ ~
`````{~`*``*)))))`.`\
``````{.*~``*((((`\`\))_.♥-.
````````{``~* ))) `\_.-'``
``````````{.__ ((`-*.*
````````````.*```~``*.
``````````.*.``*```~`*.
`````````.*````.````.`*.
````````.*``~`````*````*.
```````.*``````*`````~``*.
`````.*````~``````.`````*.
```.*```*```.``~```*``~ *.
..*``~```````````~`````*.
zdrowych i wesołych Świąt!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...