Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

agulcia83
sylwia79
dziewczyny pomozcie!!!
wczoraj bylam z malym u pani dr. na to nasze nieszczesne ulewanie. dostalismy skierowanie na usg jamy brzusznej....
zaproponowala rowniesz kaszke manna i mam do niej dodac mleko modefikowane ale maly tak gadal, ze nie uslyszalam i teraz nie wiem jak mam to zrobic!
rozpuscic kaszke na wodzie i co dalej? zmieszc to z butelka? moze ktoraj tak juz robila?

ja dawalam Zuzi jak ulewala. Manne gotowalam na wodzie. Tzn gotowalam wode i do wrzatku wrzucalam manne blyskawiczna :) A potem dodawalam starte jabluszko i zajadala sie tym. Potrafilacala miske zjesc. Ale wiem, ze jest tez manna bodajze z bobovity i tam rozpuszczasz ja z mlekiem modyfikowanym.
A lekarka podejrzewa refluks? Maly ulewa, czy chlusta mlekiem? Jest taki preparat co sie dodaje do mleka na n musze poszperac nazwe, ale napisze Ci. Tylko tyle, ze u nas przy refluksie nie pomagal, ale na pocieszenie Ci napisze, ze jak skonczyla rok, to refluks zniknal :) A moja Zuzia ulewala nie buzia tylko noskiem i wtedy az sie dusila, wiec bylo bardzo ciezko. Kladz malego z glowka wyzej i jak najczesciej na boczku jak nie ma cie w poblizu. Trzymam kciuki za USG :)

boze, w szoku jestem
ciezki mialas rok:( dala mi jakis preparat oprocz tego zaczac jeszcze kaszke manna. i to raczej chlusty a nie ulewani:( my jestesmu umowieni na usg 23.12 ale widze, ze coraz mniej ulewa po wizycie u lekarza

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9utzsl5a.png

http://s2.pierwszezabki.pl/037/0372369b1.png?3145

Odnośnik do komentarza

wlasnie dostałam informację od streetcom ze biorę udział w kampanii gerbera. niestety moje dziecko ma dopiero 4 i pol miesiaca, co mam w tej sytuacji zrobic przeciez nie wyprobuje tego mleka. Moze mam polegac wyłacznie na opnii znajomych? jeszcze jedno z prawej strony jest raport z rozmowy gerber - wypelnic go dopiero jak dostane mleko i odbede rozmowe ze znajamą tak? z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

majka czyli mamy rozumiec ze Twoje dziecie ssie cycuszka tylko???
Tak raporty dopiero jak dostaniesz paczke z mlekiem ...
Jedynym wyjsciem w tej sytuacji jest raportowanie tylko z rozmow z znajomymi
Choc mozna troszeczke :ściemnić: :Oczko: i napisac jakis raport od siebie zeby byc bardziej wiarygodnym jesli zalezy Ci na kolejnych kapaniach ...

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

DzIaBoNg
majka czyli mamy rozumiec ze Twoje dziecie ssie cycuszka tylko???
Tak raporty dopiero jak dostaniesz paczke z mlekiem ...
Jedynym wyjsciem w tej sytuacji jest raportowanie tylko z rozmow z znajomymi
Choc mozna troszeczke :ściemnić: :Oczko: i napisac jakis raport od siebie zeby byc bardziej wiarygodnym jesli zalezy Ci na kolejnych kapaniach ...

Kubus dostaje modyfikowane ale jeszcze 1 bo ma 4 miesiace, a cycusia dostaje tylko raz dziennie bo nie chce wiecej, ale chyba po swietach przestane go karmic bo i tak malo co mam. oczywiscie ze zalezy mi na dalszych kampaniach, bardzo sie ciesze z tego mleczka przynajmniej na pozniej bedzie. poki co to maly pije bardzo duuuzo :)

Odnośnik do komentarza

nie nie
Jeden raport np taki jakie sa twoje spostrzerzennia po podaniu mleka mm np u mnie dziecko ma zatwardzenie i puszcza bąki :Śmiech: czy ladnie pachniee np czy odpowiada Ci cena itp
Raport z rozmowy ze znajomymi hmmm jesli nie znaja tej marki po to masz te probki aby mogli sprawdzic - wiadomo po jednej probce ciezko wyrazic swoje zdanie ale zawsze tam jakies jest....
Pozatym na ich stronce jest "elementarz"jak ma wygladac raport :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

sylwia79
klaczmal
hej dziewczyny mam pytanko bo jestem w kampani gerbera i juz wysłałm 3 raporty ( w tym niestety zle bo to moja pierwsza kampania)
ile trzeba takich raportów wysłac? bo dzisiaj dostałam maila od streetcomu zeby wysyłac razporty bo napewno rozmawiałam jak mam to rozumiec?

ja tez to dostalam, wyslalam moze 4-5 raportow. pamietam, ze w nivea tez mi takie przysylali. dziewczyny chyba lepiej wiedza dluzej w tym siedza:)

Oni raz na jakiś czas wysyłają takie przypominacze. Nie wiem czy nie robią tego automatycznie.

Ja w każdej kampanii wysyłałam 7-10 raportów. A do tej pory brałam udział chyba w 5 kampaniach.

Odnośnik do komentarza

klaczmal
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy raportuje tylko raporty z rozmowy czy pisze osobna nt swoich wrazen?

Przeczytaj zakładkę "Jak raportować" (czy coś w tym stylu)
Tam jest dokładnie opisane co ma być w każdym raporcie, między innymi: kto brał w niej udział, gdzie się odbyła, co Ty powiedziałaś o produkcie i jaka była reakcja znajomych.

Odnośnik do komentarza

klaczmal
majka_majka

Klaczmal troszeczke nie zrozumialam pytania :Śmiech:

którego pytania?

a mój mąż zapisał się jakieś 2 tygodnie temu i nie dostał jeszcze zadnej ankiety do wypełnienia:/

ja jak się zapisałam ponad rok temu od razu miałam kilka ankiet po prawej stronie do wypełnienia. A kampanię mam dopiero pierwszą bo oświadczenie wysłałam dopiero ok. lata.

Odnośnik do komentarza

gosiorek27
klaczmal
majka_majka

Klaczmal troszeczke nie zrozumialam pytania :Śmiech:

którego pytania?

a mój mąż zapisał się jakieś 2 tygodnie temu i nie dostał jeszcze zadnej ankiety do wypełnienia:/

ja jak się zapisałam ponad rok temu od razu miałam kilka ankiet po prawej stronie do wypełnienia. A kampanię mam dopiero pierwszą bo oświadczenie wysłałam dopiero ok. lata.

te standardowe ankiety miał ale jeszcze żadnej takiej po ktorej mogłby uczestniczyc w kampanii! Ciekawe dlaczego ?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...