O wszystkim

Studia podyplomowe

~ksenkae

~ksenkae

Zastanawiam się nad zrobieniem studiów podyplomowych z informatyki, pracuję w szkole, uczę fizyki ale redukcja etatów coraz większa więc muszę się jeszcze jakieś inne studia żeby się utrzymać w pracy. Które uczelnie polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~joannabb

~joannabb

Zobacz sobie na WSB mają na pewno taki kierunek, sama u nich robiłam przygotowanie pedagogiczne do pracy, sporo się nauczyłam, fajna kadra i myślę że jak się przyłożysz to się nauczysz i będziesz też mogła informatyki w szkole uczyć, zawze to się przyda mieć drugi kierunek.

~oewsb1

~oewsb1

Szanowna ~ksenkae
Studia podyplomowe to dobry sposób aby zdobyć nowe kwalifikacje, to także w wielu przypadkach dyplom, który decyduje o awansie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej, do wyboru masz uczelnie w kilku miastach w Polsce. Ze szczegółami możesz zapoznać się na stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

~Lone

~Lone

Czy mogłabym się dowiedzieć, kiedy można będzie aplikować na studia podyplomowe na wsb?

~deli1987

~deli1987

achęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.
Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej: https://www.cb.szczecin.pl