O wszystkim

Studia podyplomowe

~ksenkae

~ksenkae

Zastanawiam się nad zrobieniem studiów podyplomowych z informatyki, pracuję w szkole, uczę fizyki ale redukcja etatów coraz większa więc muszę się jeszcze jakieś inne studia żeby się utrzymać w pracy. Które uczelnie polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~joannabb

~joannabb

Zobacz sobie na WSB mają na pewno taki kierunek, sama u nich robiłam przygotowanie pedagogiczne do pracy, sporo się nauczyłam, fajna kadra i myślę że jak się przyłożysz to się nauczysz i będziesz też mogła informatyki w szkole uczyć, zawze to się przyda mieć drugi kierunek.

~oewsb1

~oewsb1

Szanowna ~ksenkae
Studia podyplomowe to dobry sposób aby zdobyć nowe kwalifikacje, to także w wielu przypadkach dyplom, który decyduje o awansie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej, do wyboru masz uczelnie w kilku miastach w Polsce. Ze szczegółami możesz zapoznać się na stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

~Lone

~Lone

Czy mogłabym się dowiedzieć, kiedy można będzie aplikować na studia podyplomowe na wsb?

~deli1987

~deli1987

achęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.
Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej: https://www.cb.szczecin.pl

~cytri5

~cytri5

do WSB możesz aplikować przez stronę internetową, jeszcze jakiś czas temu mieli zniżki nie wiem czy jeszcze obowiązują, też jak masz upatrzony kierunek to warto się szybciej zapisać bo mają ograniczoną ilość miejsc

~oewsb1

~oewsb1

~Lone
Czy mogłabym się dowiedzieć, kiedy można będzie aplikować na studia podyplomowe na wsb?

Dzień dobry,
na studia podyplomowe do WSB można aplikować aż do połowy października, oczywiście w tej chwili rekrutacja jest otwarta. Warto zdecydować się do 12 sierpnia, bo przysługują wtedy zniżki :)

~oewsb1

~oewsb1

~cytri5
do WSB możesz aplikować przez stronę internetową, jeszcze jakiś czas temu mieli zniżki nie wiem czy jeszcze obowiązują, też jak masz upatrzony kierunek to warto się szybciej zapisać bo mają ograniczoną ilość miejsc

Dzień dobry,
Aplikację na studia podyplomowe można złożyć w dziekanacie wybranego oddziału lub online przez stronę internetową: wsb.pl Zapisać można się do połowy października ale do 12 sierpnia można liczyć na zniżkę w czesnym i opłacie wpisowej.

~elksa

~elksa

A jak wyglądają później płatności? można rozłożyć na raty?

~oewsb1

~oewsb1

Dzień dobry,
oczywiście, czesne można opłacić jednorazowo lub w miesięcznych ratach. Ewentualnie w dwóch ratach. Jak będzie Ci najwygodniej.