O wszystkim

Co sprawdzać przy zakupie samochodu?

anulkaWB

anulkaWB

Orientujecie się co sprawdzać przed zakupem auta używanego? Jak rozmawiać ze sprzedawcą? O co pytać? Macie może jakieś rady dla takiej niedoświadczonej jak ja w temacie? :-P

28009 anulkawb Kobieta, 34 lata, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaśkaa

kaśkaa

jeśli jesteś zielona w temacie to bierz firmę od sprawdzania aut i nawet się nie zastanawiaj. samej będzie ci trudno to ogarnąć jak się nie znasz. sprawdź sobie autotesto.

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
anulkaWB

anulkaWB

Hmm zaciekawiłaś mnie z tą firmą. A sama korzystałaś? Ile coś takiego kosztuje? :)

kaśkaa

kaśkaa

koszty sprawdź sobie w necie na stronie autotesto, bo to jest zależne od wyboru pakietu. ja brałam ten pakiet full wypas ;) :P
do tego zdecydowałam się jeszcze na telefon od eksperta zaraz po sprawdzeniu auta, bo zależało mi bardzo na czasie. ta opcja była dodatkowo płatna. więc zobacz sobie wszystko co cię interesuje.
ja korzystałam z nich jakoś z pół roku temu i byłam zadowolona. przede wszystkim dużą zaletą jest fakt, że możesz wtedy rozglądać się za autem z całej Polski, a nie tylko w miejscu gdzie mieszkasz, żeby było blisko ;) bo ekspert ci pojedzie w każde miejsce. no i niewątpliwą zaletą jest to, że jak się na tym nie znasz, to jest to wielkie koło ratunkowe :D

43998 kaskaa Kobieta, 36 lat, Warszawa
Mauri

Mauri

A ja też korzystałam z takiej firmy i też jestem za takim rozwiązaniem.
Jednak nie ma to jak okiem fachowca spojrzeć na takie używane auto, zachwalane oczywiście przez sprzedawce.

47367 mauri Kobieta, 29 lat, Warszawa
anulkaWB

anulkaWB

poczytałam więcej, znalazłam też opinie w necie i będę ich brała. Dzięki za polecenie.