O wszystkim

Rehabilitacja dzieci - Warszawa

~Dailina

~Dailina

Jakiego specjalistę od rehabilitacji dzieci w Warszawie polecicie? Może byc prywatnie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jannelia39

~Jannelia39

Ja chodziłam z córką do Balumedu http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ - i mogę ich polecić. Bardzo dobre podejście do dzieci i co najważniejsze jest to centrum rehabilitacji które specjalizuje się włąsńie w rehabilitowaniu dzieci. Tak więc pracują tam specjaliści, którzy sie na tym znaja.... Oraz mają do dzieci bardzo dobre podejście. A jak wiadomo leczenie i rehabilitacja maluchów znacznie bardziej rożni się od rehabilitacji i leczenia osób dorosłych.

Primal

Primal

A co z placówkami znajdującymi się poza Warszawą? Też mogą być? Jeśli tak, to polecam specjalistę z zakresu ortopedii pana A. Stępińskiego (http://www.adrianstepinski.com) przyjmującego w Poznaniu. ;)

55163 primal Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Dremterae

~Dremterae

Polecam Fitmedica
https://www.fitmedica.pl/rehabilitacja-masaz-kregoslupa-warszawa/
Jest to centrum rehabilitacji, w którym przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci. Chodziłam do tej pory do wielu fizjoterapeutow, ale nie do konca mogli mi pomoc. Mam problem z kręgosłupem, praktycznie od zawsze bo mam skrzywienie kręgosłupa ( którego nie mogłam doleczyć). Odkąd z polecenia trafilam pod opieke tej placowki to moj bolacy kregoslup przestaje mnie bolec. Jest o wiele lepiej, wreszcie mogę uprawiać sporty o których długo myślałam. Wiem, ze po kilku latach szukania pomocy w koncu dobrze trafilem, bo jest znacznie lepiej.

~Margona

~Margona

Na Gocławiu jest klinika bellderma gdzie prowadzą też rehabilitacje. Ja akurat chodzę tam do dermatologa ale moja znajoma swego czasu leczyła tam swoje problemy z nadgarstkiem i bardzo sobie chwaliła rehabilitantów