Skocz do zawartości
Forum

Dobry dentysta


Gość dariakki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Gość Marta_kozak

Akurat dobrze trafiłaś, bo jestem stałą klientką Lokalny Dentysta. Warto się do nich wybrać, szczególnie dlatego, że są bardzo długo otwarci, bo aż do 20:00, więc nie ma problemu, żeby dostać się na wizytę po pracy. Czynna jest też sobota, więc pod tym względem jest bardzo spoko. W razie czego można też zostawić dzieci w poczekalni gdzie są zabawki więc jak dla mnie to najlepszy dentysta w Toruniu. Na jakość zabiegu i podejście doktora też nie mogę narzekać. Polecam ich przetestować.

Odnośnik do komentarza

W gruncie rzeczy to trzeba szukać do skutku aby znaleźć sprawdzonego dentystę. Każdy z nas ma chyba jakieś negatywne doświadczenia jednak warto sobie zadać pytanie jakie są tego przyczyny? Niestety w większości przypadków dzieje się tak gdy kierujemy się jedynie niską ceną samej usługi. Już po wejściu do takiego gabinetu widać braki i to nie tylko w sprzęcie. Jeszcze ważniejsze jest profesjonalne podejście samej załogi. Dentysta jaki robi szczegółowy wywiad ze swoim pacjentem bardzo mocno zyskuje w jego oczach. Tego właśnie też brakuje w wielu miejscach. Dokładnie to samo tyczy się takich usług jak ortodonta, gdzie liczy się dodatkowo wiedza i doświadczenie samego lekarza. Na rynku znajdziemy wiele rozwiązań, to jego zadaniem będzie dopasowanie idealnego dla naszej sytuacji.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Możesz się na bonding umówić w gabinecie KSE. Działają w Toruniu i to polega na tym, że wypełniają Ci zęba, eliminują wyszczerbienia i inne wady w dość przyjemny, mało inwazyjny sposób. Akurat metodę dopiero tam mi wskazali. Wcześniej nawet nie słyszałem. Opłaca się, dobrze zęby wyglądają, znacznie mniej przebarwień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...