O wszystkim

Tabletki na poprawienie libido czy dzialają

~librene

~librene

Dziewczyny widziałam ostatnio,że reklamuje się ogólnie bardzo dużo tabletek na poprawę ochoty na seks.Zastanawiam się czy coś takiego w ogóle dziala ? Czy któraś z Was brała moze takie tabletki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~diana32

~diana32

Brałam dwa rodzaje I mialam zupełnie inne odczucia co do każdego środka: asequrella, niestety ale niezadowolenie i ot mnie odrzuciło od próbowania tabletek na libido na prawie kilka lat. Kupiłam sobie te tabletki pod wpływem reklam, tak zachwalali, że postanowiłam spróbwoać czy to działa czy nie. I co się okazało? Ano,ze nie działa i nie widziałam u siebie praktycznie żadnego działania.Poza bólem głowy. Nie były drogie ale ogólnie i tak żałowałam,ze kupilam.libido therapy - te kupilam pod wpływem namów koleżanki. Ogólnie to nie wierzyłam w ich działanie po asequrelli ale postanowiłam zamówić sobie opakowanie bo po ciązy miałam duży problem z libido I wrażenia zupełnie inne. Co się okazało to to,ze tabletki rzeczywiście pozytywnie wpłyneły na moje libido! I polcam.

~diana32

~diana32

Już po kilku tabletkach chociaż nie wiem czy to nie było przypadkiem libido. Ogólnie jednak już po tygodniu zobaczysz zmiany na plus Po miesiącu czułam o wiele większy pociąg do męża, aż sam zobaczył. Nie muszą tutaj chyba pisać jak pozytywnie wpłynęło to na nasze małżeństwo? Wiesz, do niczego Cię nie namawiam tutaj, wydaje mi się,że każda kobieta powinna sama przetestować sobie takiet tableki i samodzielnie wystawić im opinie. Jednak moim zdaniem warto jest spróbować i zobaczyć czy mają wpływ czy nie.

~librene

~librene

Gdzie kupowałaś? I czy widziałaś u siebie jakieś efekty niepożądane?

~Miiiiia

~Miiiiia

Mnie w pierwszym miesiącu brania tabletek libido therapy bolały troche piersi. Ale potem to mineło. W sumie to nie wiem czy było to spowodowane tabletkami czy tez cyklem miesięcznym. Kochana musisz się nastawić na to ze aby był efekt tabletki trzeba brać regularnie. Sama podchodziłam do nich dwa razy. Raz brałam w kratke, potem jednak postanowiłam brac regularnie i okazało się,ze rzeczywiście działają.