Skocz do zawartości
Forum

Jakie konto w banku wybrać?


Gość Wikka77

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Rozglądam się za jakimś kontem dla studenta. Zależy mi aby było w pełni darmowe
Przeglądajac ranking kont http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ w czołówce widać nest bank ( jednak minusem dla mnie jest mała ilośc placówek) albo millenium. Jakie konto ze wszystkich byście polecili?
Nie musi być typowo studenckie, ważne żeby było darmowe zarówno konto jak i karta i przelewy

Odnośnik do komentarza

Do banku osobiście zaglądam raz na dwa lata albo rzadzej, więc czy oddziałów w danym mieście jest jeden, dwa czy dwadzieścia nie ma dla mnie znaczenia. Znacznie bardziej istotny jest dla mnie dobry dostęp do darmowych bankomatów czy bezplatne przelewy on-line.
Co do kont studenckich to w wiekszości banków sa one prowadzone bezpłatnie, a z reszta oplat bywa różnie i zmienia sie to co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Teraz nie mozna narzekac na ilosc roznego rodzaju ofert darmowych kont bankowych. Jest tylko jeden szczegol ktory warto wziasc pod uwage .. nie korzystac z ofert malo znanych/mniejszych podmiotow. Chodzi juz nie tylko o kwestie zwiazane z samym wsparciem ze strony banku w razie jakichkolwiek problemow .. bardziej o strone techniczna czyli bezpieczenstwo. Nie ma sie co oszukiwac .. wieksze banki zwyczajnie stac na lepsze platformy, a w raz z nimi zabezpieczenia. Nie mniej nawet najbardziej zaawansowane moze zostac oszukane przy naszym udziale. Warto trzymac sie podstawowych zasad odnosnie wyludzania danych. Dobrze jest to opisane np. na stronie Nest Bank https://www.nestbank.pl/bezpieczenstwo.html To naprawde tak nie wiele ktore moze nas w przyszlosci uchronic przed strata pieniedzy .. czasu oraz nerw. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość gosia987456

Ja mam konto w banku Raiffeisen i brak powodów do narzekań. Mam wszystko co mi potrzebne za darmo. Nie płacę za prowadzenie konta i za wypłaty z bankomatów. Darmowy pakiet przelewów i możność bankowania przez smartfona. Konto jest oprocentowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...