Skocz do zawartości
Forum

Sukienka na wesele


Gość obywatelmarta

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz znalezienia ładnej sukienki w sklepie, trzeba jeszcze mieć pewność, że będzie ona pasowała do naszej figury. Zanim pójdziemy na zakupy warto przeczytać ten artykuł https://modbis.pl/Rozne-kroje-sukienek-koktajlowych-jaka-sukienka-koktajlowa-do-jakiej-figury-news-pol-1530184676.html , jest w nim bardzo dużo informacji na temat sukienek koktajlowych idealnych na różne okazje.

Odnośnik do komentarza

kilka razy będąc na weselu zauważyłam, że bardzo łatwo całą weselną stylizacją popsuć źle dobranymi pończochami albo rajstopami. Ja zawsze kupuje w Gatta bo wg mnie tam są najlepsze jakościowo rajstopy. Jeśli chodzi o sukienki na wesele to przed wyjściem lepiej sprawdzić czy lepszym rozwiązaniem nie będzie założenie pończoch bo one są mniej widoczne szczególnie jeśli mamy bardzo dopasowaną sukienkę w pasie. Druga ważna rzecz to zabranie do torebki zapasowej pary. Nic tak nie psuje naszego wyglądu jak oczko na pół nogi. Czasami takie małe dodatki są najistotniejsze.

Odnośnik do komentarza

Za kilka miesięcy też idę na wesele do kuzynki i przeszukałam już chyba cały internet w poszukiwaniu sukienki. Czytałam [reklama usunięta], że w tym roku bardzo modne są suknie długie, jednak nie jestem jakoś do nich przekonana, wydaję mi się, że pasują bardziej dziewczynom wysokim, a ja mam zaledwie 160 cm wzrostu. Zawsze można też kupić samemu materiał i znaleźć dobrą krawcową, aby uszyła nam sukienkę, przynajmniej będziemy miały pewność, że nikt inny takiej nie będzie miał ;)

Odnośnik do komentarza

Każda z nas zna ten ból, kiedy wybieramy się na wesele czy inną ważną uroczystość i nie wiemy jak odpowiednio wybrać kreację na tę okazję. Dotyczy to zwłaszcza starszych kobiet, które oprócz wieku, mają niekiedy problematyczne figury. Stąd trudno jest dobrać odpowiednią sukienkę. Jeżeli masz dokładnie taki problem, odwiedź stronę poradnika, z którego dowiesz się, jak wybierać tego typu kreacje i czym kierować się podczas zakupu.

Odnośnik do komentarza

polecam kupić jakieś tanie sukienki na wesele  [reklama usunięta], może to być w sklepie online, czy właśnie na jakimś portalu z rzeczami z drugiej ręki. wiadomo że stale nie będzie się ubierało tej samej sukienki, a drugiej strony eleganckich kreacji nie nosi się na codzień. lepiej kupić ze 2-3 tańsze sukienki i nosić na zmianę

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Fakt,najłatwiej jest stworzyć stylizację z sukienki. Ja mam najwięcej z Calliope i Only/Vero Moda takich sklepów outletowych za grosze. Żadne tam Mohito, Reserved- zupelnie nie warte swojej ceny.

[reklama usunięta]

Wiosną lubię lączyć sukienki z mokasynami. Uważam, ze fajnie ze soba pasują. 

mokasyny-scaled.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...