Skocz do zawartości
Forum

Jaki kupić samochód?


Gość Autority

Rekomendowane odpowiedzi

A szukasz samochodu jako osoba prywatna czy do firmy? Jeśli w grę wchodzi ta druga opcja, to polecam rozważyć wzięcie samochodu w leasing. [reklama usunięta] Na pewno tak bardziej się opłaca kupić samochód, niż szukać na serwisach aukcyjnych czy w komisach. Tam czasem kupuje się kota w worku i nawet osoby świetnie znające się na samochodach, mogą się naciąć. Leasing zapewnia bezpieczeństwo. 

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Czy mieliście kiedyś okazję okleić samochód? Czy jest tu ktoś, kto mógłby wyrazić opinie w tym temacie? Osobiście szukałam informacji na ten temat  i znalazłam ten artykuł https://dia-ogrodpolski.org.pl/oklejanie-samochodow-czy-warto-i-dla-kogo/. Mówi o tym czym ono jest, kiedy powinno skorzystać się  z takiej usługi a kiedy nie powinno się tego robić. Dowiemy się również czy warto okleić stary samochód i luksusowy. Warto skorzystać z tego bloga i zaczerpnąć więcej informacji w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

używane auto + car detailing [reklama usunięta] = pełne zadowolenie 😄 na nowy by nas nie było stać, udało się upolować dobre auto z całkiem niskim przebiegiem, tylko straaaasznie zaniedbane, bo właścicel w nim palił, jadł i nie wiadomo co jeszcze - wyglądalo to paskudnie, ale po gruntownej odnowie prezentuje się jak z katalogu 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Osobiście miałem  problem z AdBlue w moim samochodzie ciężąrowym, dlatego postanowiłem skorzystać z oferty firmy, która wykonała dla mnie usuwanie adblue [reklama usunięta] w konkurencyjnej cenie i bez najmniejszych problemów. Od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...