O wszystkim

Szczoteczka elektryczna czy tradycyjna?

teresa30

teresa30

Jakiej szczoteczki używacie do mycia zębów? Elektrycznej, czy tradycyjnej, a może jakiejś innej?

56077 teresa30 Kobieta, 26 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@ wpis edytowany

Sonicznej. Jestem zadowolona. Szybciej myje niż tradycyjna, no i nie trzeba się namachać ;)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
Delicata

Delicata

Zwykle używam szczoteczki elektryczne, ale zwykła też jest zawsze "na podorędziu" i co jakiś czas jej używam. Wydaje mi się, że elektryczna myje lepiej.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
eljaklaura

eljaklaura

Zwykłej ale dłuzszy czas przymierzam sie do elektrycznej, tylko musze poczytac którą warto kupic.

54427 eljaklaura Kobieta, 35 lat, Szczecin
teguise

teguise

Ja używam tradycyjnej, ale lekarz stomatolog ostatnio powiedział mi, żebym spróbowała przez jakiś czas myć elektryczną. Zastanawiam się teraz nad zakupem. Może coś polecicie?

56915 teguise Kobieta, 30 lat, Gliwice
Dziubala

Dziubala

U nas wszyscy, poza najmłodszym 3-latkiem, myją zęby szczoteczkami elektrycznymi. Natomiast jak gdzieś wyjeżdżamy, to wszyscy zabieramy ze sobą szczoteczki tradycyjne, zajmują mniej miejsca i nie hałasują ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

teguise, moim zdaniem nie ma potrzeby kupować wypasionych modeli ;), wystarczający jest podstawowy model szczoteczki elektrycznej. Np. u nas jest Braun Oral B :)
A jeśli jednak chcesz coś ekstra, to kup taki, który mierzy czas mycia zębów i na wyświetlaczu led pokazuje kiedy miną 2 minuty ;). I jest jeszcze taki model szczoteczki elektrycznej, który w połączeniu z apką w smartfonie pokazuje czy zęby są dobrze wymyte ;)

--

agakoma

agakoma

Ja myłam elektryczną tylko w dzieciństwie. Niestety szybko się popusła :O Od tej pory tylko tradycyjną. Większym problemem jest dla mnie czy kupować miękką czy twardą szczoteczkę.

57320 agakoma Kobieta, 32 lata, Kielce
Dziubala

Dziubala

agakoma, teraz są lepsze szczoteczki elektryczne niż kiedyś, a jak ci się zepsuje w ciągu 2 lat, to możesz ją zareklamować :)
Co do szczoteczek tradycyjnych, to już od kilku lat zaleca się mycie szczoteczkami miękkimi. Twardych chyba już nie ma w sprzedaży.

--