O wszystkim

Tanie wysyłanie paczek kurierskich za granicę

~selenia

~selenia

Moja siostra jest w Holandii i urodziła niedawno c óreczkę :) chcę jej wysłać trochę rzeczy dla małej i szukam jakiegoś taniego kuriera, ale wszędzie ceny są dość wysokie w przypadku wysyłki za granicę. Ktos zna jakąś firmę, czy serwis gdzie można niedrogo paczki nadać za granicę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Andzia28

~Andzia28

Tak, moze spróboj przez WysylajTaniej, to taki broker kurierski, ceny są dużo niższe niż bezpośrednio w firmach kurierskich - brokerzy mają z firmami kurierskimi umowy na większe ilości paczek, stąd ceny są znacznie niższe.

~justa27

~justa27

Dokładnie spróbuj poszukać w ofertach pośredników sama kilka razy już wysyłam paczki tymi brokerami i ceny są o połowę niższe niż wysyłanie paczek poprzez tradycyjnych kurierów. Nawet ten braker o którym pisze Andzia bardzo dobrze kojarzę mają bardzo fajna oferte cenową zerknij sobie na cennik

~Natania

~Natania

Ceny między brokerami kurierskimi są podobne, więc dobrze jest kierować się jakością, najstarszą firmą brokerską jest WysylajTaniej, także lepiej skorzystać z takiego sprawdzonego brokera kurierskiego :)

~malgosia09

~malgosia09

Dokładnie zgadzam się z tym że trzeba się kierować jakością a temu brokerowi ufam już od prawie 2 lat. Z sendit też korzystałam, ale tam wychodziło kilka groszy drożej także zostałam przy sprawdzonym brokerze który mnie jeszcze nie zawiódł

~yorka33

~yorka33

Ceny wcale nie są podobne. Nie wiem czy sobie porownywałyście ceny ale jednak niektore firmy są droższe, niektóre tańsze ( co oczywiście nie oznacza,ze warto jest wybierać najtańszą firmę - warto jest kierować się przede wszystkim tym jakie dana firma ma opinie) Sama co jakiś czas wysyłam paczki za granicę ( głównie dla siostry bo kupuje wiele rzeczy w Polsce).
Polecam Eurospedycję:
http://www.eurospedycja.com/
Mają dobre ceny, poza tym nigdy mnie nie zawiedli.