O wszystkim

Prezent do 100 zł

Sasza

Sasza

Nie mam zbyt wiele kasy a potrzebuje prezent tak do 100 zł dla dziewczyny,poradzicie coś?

33587 sasza Kobieta, 33 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

lila000

lila000

Kup jej jakąś bransoletkę srebrną, albo naszyjnik. Na pewno coś znajdziesz za 100zł:)

53784 lila000 Kobieta, 45 lat, Poznań
es_ze

es_ze

Do 100zł to już jest bardzo duży budżet, jak prezent ma być byle jaki.
A nie łatwiej jest zobaczyć czym się pasjonuje i co lubi i wtedy coś kupić? Na przykład: lubi biegać, to można kupić rękawiczki do biegania i czapkę i jeszcze zostaje prawie połowa z tej kwoty.

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 38 lat, już nie Kraków
Antonina019

Antonina019

Jakieś ładne perfumy jej kup, w tej cenie na pewno coś dostaniesz

53559 antonina019 Kobieta, 32 lata, Ruda Śląska
~Frania_ania

~Frania_ania

Ja zamawiałam fotoksiążke ze strony myselfbook i wyszła super. Można pobrać ten program do projektowania na swój komputer i w wolnych chwilach projektować sobie krok po kroku tak jak się chce. Generalnie bardzo na plus + polecam spróbować  na prezent do 100 zł jak znalazł. :)

szamanka82

szamanka82

może jakiś bon do spa lub na ciekawy zabieg kosmetyczny. Z takiego prezentu każda dziewczyna się ucieszy

43603 szamanka82 Kobieta, 44 lata, Łódź
eljaklaura

eljaklaura

Może koszulka z imieniem albo jakims smiesznym napisem, mniej więcej 40-60 zł kosztują w internecie, a takie spersonalizowane prezenty zawsze ciesza.

54427 eljaklaura Kobieta, 33 lata, Szczecin
~lumeria

~lumeria

Kubeczek z napisem
koszulka z obrazkiem własnego projektu. Szczególnie,że mozna coś takiego zamówic sobie za grosze, na przyklad na tej stronie: https://www.megakoszulki.pl/

Czekoladki
kwiatek
wypad we dwoje do restauracji

Oj sporo jest tych pomysłów i wszystko zależy od Was :)