O wszystkim

Własny biznes

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wula

Wula

trzeba dobrze przemyśleć początek biznesu i poradzić się w sprawach księgowych

60497 wula Mężczyzna, 39 lat, toruń
gdynianka

gdynianka

Trudno sie nie zgodzic z ta opinia. Do prowadzenia wlasnego biznesu trzeba miec dobre podejscie oraz odpowiednia wiedze. Potrzeba takze troche doswiadczenia w prowadzeniu tego wszystkiego wczesniej .. pracujac dla kogos innego. Dla przykladu podobnie postapila moja znajoma otwierajac swoj wlasny salon kosmetyczny. Pracowala troche zagranica gdzie dowiedziala sie wielu ciekawych rozwiazan .. jedna z nich byly rzesy objetosciowe ktore staja sie co raz bardziej popularne takze u nas. Kluczem do sukcesu bylo znalezienie producenta oferujacego kompleksowe wysposazenie, a takze szkolenia - [reklama usunięta]. Zdecydowala sie na PoshLashe i z tego co sie orientuje to jest zadowolona z jakosci ich produktow. Na ilosc klientek tez nie moze narzekac poniewaz stara sie oferowac jak najlepsza jakosc uslug. Takie podejscie mi sie podoba :)

60554 gdynianka Kobieta, 33 lata, Gdynia
Stary wędrowiec

Stary wędrowiec

A co powiecie o firmach zajmujących się spedycją międzynarodową? Czy jest w ogóle sens się za to zabierać, czy trudno się wybić?

48947 stary-wedrowiec Mężczyzna, 29 lat, Toruń
kamcia28

kamcia28

Moim zdaniem świetnym pomysłem jest firma spedycyjna. W obecnych czasach trudno trafić na dobrą, więc lepiej samemu coś fajnego stworzyć.

60655 kamcia28 Kobieta, 29 lat, Sopot
Nikolaska

Nikolaska

Myślę, że jest to dobry pomysł jeśli ma się dobry biznesplan.

61635 nikolaska Kobieta, 25 lat, Bielsko-Biała