O wszystkim

Własny biznes

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga21

aga21

Podstawą jest dobry biznesplan i poukładanie wszystkiego w głowie.

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
Ela78

Ela78

Z pewnością polecam jeszcze bazę adresową. Lista miejscowości w Polsce opracowana została na podstawie danych Głównego Urzędu Statystycznego. Zawiera dane adresowe o miejscowościach podstawowych i częściach miejscowości w Polsce. Baza adresowa to unikalny i kompletny zbiór adresów w Polsce. Idealne dla firm które kładą nacisk na jakość danych i borykają się z błędnymi adresami.

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
anno15

anno15

No własny biznes to dobra sprawa ale trzeba spędzić nad tym sporo czasu :) Nie jest tak łatwo.

--

Lubię medycynę i sport :)

55618 anno15 Kobieta, 33 lata, Warszawa
mamagabrysi

mamagabrysi

Ja za 7 dni jadę na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Będę tam szukać odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań dotyczących biznesu, zakładania własnej działalności gospodarczej i reklamie. :) Każdy interesujący się tym tematem powinien tam być :D

57214 mamagabrysi Kobieta, 27 lat, Kielce
Delicata

Delicata

Ostatnio trafiłam na taki artykuł Tekst linka i pomyślałam, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej w jakimś małym miasteczku czy nawet na wsi, to bardzo dobry pomysł. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z prowadzeniem np. pensjonatu i mógłby się podzielić?

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
~Jonasz Kk

~Jonasz Kk

Jesli chodzi o wlasny biznes, to napewno wszystko trzeba bardzo dokladnie przemyslec. Zarowno temat jak i mozliwosci, nie tylko finansowe. Ja zastanawiam sie nad zakupem koparek i otwarciem wlasnego biznesu w tym kierunku.

karlik

karlik

Dla tych, którzy zaczynają swój biznes, a raczej myslą, by go założyć, mam tylko jedną radę. Idźcie w branżę, na której się znacie i w której macie doswiadczenie i odpowiednią wiedzę! niestety, sama pasja nie wystarczy...

57878 karlik Mężczyzna, 30 lat, Katowice
~Georgina

~Georgina

My z kolei postanowiliśmy, że będziemy wynajmowac mieszkania nad morzem i okazało się, że to bardzo oplacalny biznes. Idzie nam tam dobrze, że postanowiliśmy dokupić jeszcze jedno mieszkanie i zdecydowaliśmy się na apartanent [reklama usunięta] i udało nam się go kupic w dobrej cenie. Ma też dobrą lokalizację.

marcelaPL

marcelaPL

Do prowadzenia wlasnego biznesu trzeba miec dobre podejscie oraz odpowiednia wiedze. Potrzeba takze troche doswiadczenia w prowadzeniu tego wszystkiego wczesniej .. pracujac dla kogos innego. Dla przykladu podobnie postapila moja znajoma otwierajac swoj wlasny salon kosmetyczny. Pracowala troche zagranica gdzie dowiedziala sie wielu ciekawych rozwiazan .. jedna z nich byly rzesy objetosciowe ktore staja sie co raz bardziej popularne takze u nas. Kluczem do sukcesu bylo znalezienie producenta oferujacego kompleksowe wysposazenie, a takze szkolenia - [reklama usunięta] i z tego co sie orientuje to jest zadowolona z jakosci ich produktow. Na ilosc klientek tez nie moze narzekac poniewaz stara sie oferowac jak najlepsza jakosc uslug. Takie podejscie mi sie podoba :)

60481 marcelapl Kobieta, 32 lata, Koszalin
~rundzia

~rundzia

jak sobie radzicie przy problemach w firmie? Współpracuje z gościem, który od paru miesięcy nie płaci, wcześniej ni bylo problemu a teraz ciągl mnie zbywa, nei da sie z nim dogadać, myslę czy nie iść do sądu...