O wszystkim

Jaką kołdrę wybrać?

~Tanka

~Tanka

Jakie kołdry polecacie? z jakiego materiału najlepiej kupić? Będę wdzięczna za pomoc, wybór jest duży, także mam problem.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

To zależy dla kogo ta kołdra. Czy lubisz w nocy mieć cieplutko, czy raczej się odkrywasz - to decyduje o grubości kołdry. W mieszkaniu na noc masz ciepło, czy raczej chłodno. Jakies alergie? Ja mam kołdry z jakichś włókien silikonowych czy czegoś w tym stylu, takie, które można prać i do tego są lekkie. Wystarczy mi, że w nocy przewalają się po mnie dzieci i kot, kołdra już nie musi mnie przygniatać ;) Dobrze żeby kołdra była przeszywana w wielu miejscach, wtedy wkład nie zbija się w jednym rogu, tylko jest stale rozłożony równomiernie.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
~Anulka33

~Anulka33

Wiele osób bardzo chwali sobie pościel z puchu. Obecnie na rynku są kołdry i poduszki z puchu z gęsi tybetańskich. To bardzo dobry jakościowo puch, który jest polecany każdemu, nawet alergikowi. Kołdry są cieplutkie, miękkie i leciutkie. Szczególnie polecane dla dzieci z rozmaitymi alergiami, ponieważ one nie uczulają.