O wszystkim

Co na prezent dla cioci?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

PatiMati

PatiMati

Może coś nieoczekiwanego , nieoczywistego? Ja zaskoczyłam swoją ciocię kupując jej rogal podróżny - taki zagłówek do auta lub do samolotu. Zainspirowałam ją i zaraz kupiła sobie bilet lotniczy nad morze do SPA. A rogal sprawdził się świetnie, nie tylko w podróży, ale także podobno w fotelu podczas oglądania tv: http://pufy.pl/poduszki/240-rogal-amore.html

57057 patimati Kobieta, 37 lat, Kraków
teguise

teguise

Może jakiś zestaw kosmetyków? Dobre kremy przeciwzmarszczkowe z linii dermokosmetyków albo jakiś specyfik do ciała?

56915 teguise Kobieta, 30 lat, Gliwice
Kamila111

Kamila111

Myślę, że świetnym pomysłem okażą się \czekoladki z dedykacją. Prezent w postaci zestawu delikatesowego z czekoladkami klasy premium z pewnością ucieszy i okaże się strzałem w dziesiątkę.

61014 kamila111 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~Koralinowa

~Koralinowa

Uważam, że fajnym prezentem będzie biżuteria. Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby założyć jakiegoś ładnego dodatku. Ewentualnie zegarek, dla mnie to też rodzaj biżuterii i sama ostatnio kupowałam mamie na urodziny. Może i Ty coś wypatrzysz [reklama usunięta].

Wiola90

Wiola90

Może kosz prezentowy? Albo apaszkę? Kwiat w doniczce? Co właściwie ta ciocia lubi?

63243 wiola90 Kobieta, 29 lat, Jaworzno
~Kasiazat

~Kasiazat

Ostatnio cioci kupiłam jej ulubione perfumy. Bardzo się ucieszyła z prezentu

~Monika791

~Monika791

Ostatnio na 40 urodziny cioci złożyłam się z rodzicami i kupiliśmy jej Roombę 980. Niedawno miała poważny wypadek więc taka pomoc na pewno jej się przyda. Wybraliśmy ten posiadający mobilną aplikację żeby w każdej chwili mogła go uruchomić :)