O wszystkim

Co na prezent dla cioci?

adasaga3

adasaga3

Zostałam zaproszona na urodziny cioci. Kobiety o wiek się nie pyta, ale ma około 60-tki. I mam problem, co kupić kobiecie w tym wieku? Ciocia jest zamożna, niczego jej nie brakuje.
Pomóżcie dziewczyny!

39504 adasaga3 Kobieta, 38 lat, Racibórz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

es_ze

es_ze

Ostatnio na rynku jest duży wachlarz kolorowanek dla dorosłych. Takie rysunki odstresunki. Nawet do tego produkują kredki z kolorem srebrnym i złotym. Ja kupowałam już trzy razy i wszyscy zadowoleni :)

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 39 lat, już nie Kraków
marzen@

marzen@

Trudno doradzic prezent dla osoby, której się nie zna. Ciocia ma jakies zainteresowania, hobby?
Kwiaty i dobre, ręcznie robione praliny (nie bombonierka z marketu) lub wino (chyba, że ciotka zagorzała przeciwniczka alko) to zawsze trafiony prezent.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
croolina

croolina

Kwiaty to zawsze dobry pomysł, np. jakiś ładny kwitnący doniczkowy :-) Ewentualnie książka lub jakiś album np. ze zdjęciami czy obrazami?

51191 croolina Kobieta, 30 lat, Kraków
~tetem

~tetem

Coś związanego z hobby? Albo może bon jubilerski na zakupy ... i sama sobie wtedy coś wybierze?

~teterka92

~teterka92

A perfumy to dobry pomysł? Co może się podobać cioci lat 60?

~encepence

~encepence

Perfumy to dobry pomysl jedynie wtedy kiedy wiesz jakich perfum używa ciocia. Jeśli nie to nie radziłabym czegoś takiego kupować. Dobra opcją są na przykład ładne cięte kwiaty. Teraz jest sporo tulipanów. Jeszcze tutaj są propozycje na prezenty dla cioci: [reklama usunięta]

dziendziecka

dziendziecka

myślę, że bon do kosmetyczki na jakiś masaż oraz butelka wina byłaby fajnym prezentem :)

52550 dziendziecka Kobieta, 33 lata, Kraków
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Trudno doradzić prezent dla osoby, której się nie zna. Uniwersalnym wyjściem jest zakup jakiegoś pięknego kwitnącego kwiatka doniczkowego. Może niekoniecznie "oklepany" storczyk (choć osobiście lubię storczyki), ale może być jakiś bardziej oryginalny kwiat. Jeśli kobieta jest zamożna, można dać jej jakiś bon podarunkowy do którejś z firm jubilerskich. Klasycznym podarunkiem jest też książka. Trzeba jednak orientować się, czy jubilatka lubi czytać i w jakiej lekturze gustuje.

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
zmagda

zmagda

Jakiś elegancki szal albo apaszka, starsze panie zazwyczaj nosza takie rzeczy.

54852 zmagda Kobieta, 35 lat, Tubądzin