Skocz do zawartości
Forum

rozstanie.....2 dzieci.....o co się starać ?


Kwiatek87

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach zostawił mnie facet z 2 dzieci
Pieniędzy niewiele zostało a nic nam nie dał
Mam niepełnosprawnego syna i otrzymuję świadczenie pielęgnacyjne bo zrezygnowałam z zatudnienia,jest tego 1200zł + zasiłek 153zł razm 1353zł a to kropla w morzu potrzeb,do 10 stycznia musiałam zrobić opłaty,pozstało nam na życie 400zł i musi wystarczyć do końca miesiąca ! przy niepełnosprawnym dziecku,z licznymi alergiami na lekach to nic,młodsze dziecko jeszcze robi w pieluchy więc nie mogę na nich zaoszczędzić nieczego.
Co mogę jeszcze otrzymać z MOPSu gdy otrzymuję świadczenia i zasiłek pielęgnacyjny ?

Odnośnik do komentarza

sprawy wyglądają tak że nie wiem co robić
tatuś dzieci został tak nastawiony przeciwko nam że nie wiem co teraz robić,wie przecież że syn bierze leki, że musi być na specjalnej diecie bo jest alergikiem na mnóstwo produktów,teraz musze iść z nim prywatnie do 3 lekarzy,jeden będzie diagnozował jeszcze coś,z córką musze iść to samo diagnozować więc lepiej jak do tego samego.Synowi teraz szkołę z oddziałem integracyjnym załatwić,w lutym muszę już iść do PPP więc muszę mieć diagnozy, wszystko się pokomplikowało przez jego odejście a usłyszałam że jak pójdę do sądu to firmę przepisze i zarejestruje się jako bezrobotny :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...