O wszystkim

Lakiery hybrydowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Karoxx

Karoxx

ja dostałam uczulenia po 3 latach. na szczęście tylko na produkty z jednej firmy. :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73fvbjom1t.png

56870 karoxx Kobieta, 25 lat, Olsztyn
cutiron

cutiron

dlatego lepiej zrobić wcześniej test na ewentualną reakcję alergiczną.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
Wisniaaa

Wisniaaa

Alergie są częstym przypadkiem użytkowania lakierów hybrydowych. Niemniej jednak jest to przeważnie uczulenie na jedną markę więc spokojnie możemy korzystać wtedy z innych lakierów. Ja jestem wielką fanką hybryd. Dzięki nim przez długi czas nie muszę się przejmować paznokciami.

58789 wisniaaa Kobieta, 37 lat, Warszawa
veronea

veronea

Ja się nie odważyłam jeszcze na położenie hybrydy samej w domu.. Dla mnie to chyba zbyt skomplikowane, zwłaszcza, że mam bardzo wymagającą płytkę paznokcia. Nawet nie każda kosmetyczka sobie z nią radzi. Na szczęście salon manicure stanął na wysokości zadania i moje paznokcie wyglądają pięknie! Więc szczerze?! Na prezent lepiej podarować voucher do gabinetu, a nie lakier...

59014 veronea Kobieta, 35 lat, Poznań
Delicata

Delicata

Robienie hybryd samemu prawie niczym nie różni się od malowania zwykłym lakierem, po prostu nakłada sie więcej warstw. Ja robię sobie hybrydy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
agakik

agakik wpis edytowany

jeśli ktoś sam sobie ogarnia hybrydy, to myślę, że lakiery hybrydowe to bardzo fajny pomysł na prezent. szczególnie, kiedy dla kogoś tworzenie nowych stylizacji jest pasją. podobnie zresztą, jak wszystkie produkty przeznaczone do zdobień :)

59514 agakik Kobieta, 28 lat, Katowice
modnamama

modnamama

Jeszcze pamietam jak kilka lat temu nie bylo zupelnie wyboru jesli chodzi o tego typu kosmetyki. Mozna bylo w normalnie cenie dostac jedynie zwykly lakier. Teraz jest tak duzy wybor, ze trzeba uwazac co sie kupuje .. bo duzo jest produktow w wysokiej cenie - a takiej sobie jakosci. Jesli jestescie malo zorientowane w tej kwestii to polecam czytac blogi o tej tematyce .. tam czesto w komentarzach mozna przeczytac rzetelne opinie kolezanek. Odnosnie samego wykonania paznocki w hybrydzie to szczegolowy poradnik mozecie znalezc chociaby tutaj https://www.indigo-nails.com/blog/pl,jak-malowac-paznokcie-hybryda-krok-po-kroku-vlog.html Moim zdaniem takie rozwiazanie jest o wiele bardziej trwale od zwyklego lakieru. Patrzac na doswiadczenie to spokojnie wystarcza raz na 2-3 tygodnie pomalowac i mamy spokoj :)

60674 modnamama Kobieta, 35 lat, Mińsk
lidka.paluszkiewicz

lidka.paluszkiewicz

Według mnie lakiery hybrydowe jako prezent urodzinowy to super pomysł! Moi bliscy doskonale wiedzą, że ja uwielbiam spędzać czas malując nowe stylizacje, dlatego bardzo często dostaję w prezencie lakiery Semilac lub akcesoria do manicure hybrydowego. :)

62625 lidka-paluszkiewicz Kobieta, 27 lat, Lublin