O wszystkim

Lakiery hybrydowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Bolelolek, miałam raz pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym i nigdy więcej ;). Plus taki, że trzyma się dłużej niż zwykły lakier, ale minusem jest jego sposób ściągania (nie zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci!) i wygląd płytki - maskara.
Jak się pomaluje paznokcie lakierem hybrydowym, to potem trzeba wysuszyć go pod specjalną lampą, dlatego najlepiej używać hybryd u manikiurzystki.
Podsumowując - np. ja bym nie chciała dostać takiego prezentu i uważam, że to nie jest dobry pomysł na prezent dla zwykłej osoby. Co innego jeśli to ma być prezent dla manicurzystki albo fanki malowania paznokci (tylko musi mieć tę specjalną lampę) ;)

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
gerreiro16

gerreiro16

Hybrydy będą dobrym prezentem np. na urodziny. Dobrej jakości lakiery nie niszczą płytki paznokcia i utrzymują się do 3 tygodni. Są specjalne kursy na których można nauczyć się nakładania lakieru.

41591 gerreiro16 Mężczyzna, 28 lat, Łazisko
anaaa

anaaa

Dla mnie fajna sprawa te lakiery (ale musi być w zestawie lampa i to ona chyba najwięcej kosztuje) ale .. ja mam problem ze "zmyciem" ich :( .. a zdzieranie na siłę tylko niszczy płytkę :/ ale gdzie leży powód mojego problemu z nimi to nie wiem ..czy ja źle robię czy akurat te lakiery takie są problemowe czy może też od płytki paznokcia zależy hm

39877 anaaa Kobieta, 36 lat, Polska
Dziubala

Dziubala

Anaaa, lakier hybrydowy nie zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci tylko specjalnym preparatem do hybryd. A po ściągnięciu/zmyciu lakieru hybrydowego płytka paznokciowa jest zniszczona w porównaniu do zwykłego lakieru, dlatego zaleca się przerwy w malowaniu hybrydą, żeby płytka mogła się zregenerować.
To info dostałam od manicurzystki.

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 10 lat, Kraków
anaaa

anaaa

Dziubala wiem, wg instrukcji robiłam zestawu (i porad z netu jakie znalazłam) ale i tak mi nie chciał zejść :/ koniec końców go spiłowałam :P .. drastycznie ale już desperacja mnie ogarnęła :P ..no i fakt trochę sobie musiałam odczekać aż mi kondycja paznokci wróci do normy.

39877 anaaa Kobieta, 36 lat, Polska
Izaaa

Izaaa

Hmm... lakiery hybrydowe potrafia uczulać, więc chyba zależy, czy osoba, którą chcesz obdarować ma juz za sobą jakieś doświadczenia z hybrydami

56835 izaaa Kobieta, 37 lat, Warszawa