Skocz do zawartości
Forum

Tanie wysyłki zagraniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję w miarę taniego i rzetelnego kuriera. W najbliższych miesiącach będę miała do dostarczenia trochę przesyłek do Niemiec w okolicy Frankfurtu. Zdaję sobie sprawę z kosztów jednak szukam jak najtańszego rozwiązania. Dodatkowo zależy mi na terminowości, nie mogę mieć żadnych opóźnień, wszystkie paczki muszą być dostarczone w określonym terminie. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Tak, ja korzystam, często przez nich wysyłam coś do siostry do Anglii. Jak do tej pory nie spotkałam się z opóźnieniami, zawsze w te kilka dni paczka dochodzi. Zresztą jest taka fajna opcja, że sprawdzasz na bieżąco, gdzie twoja paczka się znajduje, więc tutaj też nie ma stresa, że zaginęła gdzieś po drodze ;)

Odnośnik do komentarza

Tak :) Najpierw spróbowałam wysłać jedną paczkę i wszystko poszło ok. Doszła na czas, nie było żadnych problemów.
Obecnie już współpracuję z Wysyłaj Taniej prawie dwa miesiące, bo wszystko mi się rozkręciło i wysyłam coraz więcej paczek. Co prawda teraz więcej ślę w Polsce niż za granicę ;)
Im więcej będziesz szukać i czytać opinii tym gorzej, wiem to po sobie :D
Spróbuj wysłać i wtedy sama sprawdzisz jak jest.

Odnośnik do komentarza

Indywidualne podejście do klienta zapewnia między innymi https://i-fracht.pl/. Firma obsługuje międzynarodowe transporty, duże doświadczenie po ich stronie. Warto się zapoznać z tym co proponują, dbają bowiem o minimum formalności a jednocześnie każda przesyłka jest właściwie zabezpieczona. Można więc bez obaw korzystać z tych propozycji jakie przygotowują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...