O wszystkim

Jak się relaksujecie, gdy nie zajmujecie się dziećmi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

JantkowaMama

JantkowaMama

Ja po ciężkim dniu z 20-miesięcznymi bliźniakami ( a praktycznie każdy ostatnio taki jest ) uwielbiam przenieść się w inny świat i pochłaniam książki - kryminały. Moim autorem, którego mam teraz na "tapecie" jest Sebastian Fitzek. Tworzy książki, które od początku trzymają czytelnika w napięciu i do końca nie wiadomo jak dana historia się zakończy. Polecam wszystkim miłośnikom kryminałów.
Moją odskocznią jest też słuchanie muzyki - KORTEZ - panuje w naszym domu. Super nastrojowa, przepełniona emocjami muza.

--

JantkowaMama.pl

53305 jantkowamama Kobieta, 34 lata, Strumień
zuzol

zuzol

Ja siadam pod kocem, pije gorącą czekoladę i czytam książkę

53367 zuzol Kobieta, 36 lat, Warszawa
agrest2104

agrest2104

To zależy od tego ile mam czasu i w jakim jestem nastroju.
Wspaniale odprężam się pracując na działce. Na co dzień mam inne sposoby, np. kąpiel z pianą i książką :)

54157 agrest2104 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~mercelka

~mercelka

Ja się relaksuje z książką w ręce i wieczorami bardzo lubię czytać. wsadzam stopy do swojego ulubionego masażera [reklama usunięta], ktorego napełniam wodą i solą. Robię sobie relaksujący wieczór.

iwonkas

iwonkas

Ja ostatnio odkryłam, że relaksuje się w...ogródku. Normalnie sama się sobie dziwie, że fizyczna praca na słońcu, kiedy mąż biega z dziećmi na spacerze powoduje, że jest mi jakoś tak...lekko :)
Tylko muszę mieć dobre narzędzia do ogrodu, rośliny i kwiatki, żeby mieć co działać, bo bez tego, to ciężko cokolwiek poczynić. Teraz zastanawiam się właśnie nad zakupami w sklepie [reklama usunięta]. Tak właśnie medytuje, czy poszaleć u nich, bo znajomi mówią, że mają dobry sprzęt, fajne rośliny i naprawdę dobrą obsługę. Skoro chce się realizować jako ogrodnik, to muszę mieć wszystko w odpowiedniej jakości no nie ? ;)

64274 iwonkas Kobieta, 34 lata, Kraków