Skocz do zawartości
Forum

Jak się relaksujecie, gdy nie zajmujecie się dziećmi?


Gość DomTab

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio odkryłam, że relaksuje się w...ogródku. Normalnie sama się sobie dziwie, że fizyczna praca na słońcu, kiedy mąż biega z dziećmi na spacerze powoduje, że jest mi jakoś tak...lekko :)
Tylko muszę mieć dobre narzędzia do ogrodu, rośliny i kwiatki, żeby mieć co działać, bo bez tego, to ciężko cokolwiek poczynić. Teraz zastanawiam się właśnie nad zakupami w sklepie [reklama usunięta]. Tak właśnie medytuje, czy poszaleć u nich, bo znajomi mówią, że mają dobry sprzęt, fajne rośliny i naprawdę dobrą obsługę. Skoro chce się realizować jako ogrodnik, to muszę mieć wszystko w odpowiedniej jakości no nie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość martusiaa

Mnie zawsze relaksowała gra w Squasha. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - nic mnie tak nie relaksuje, a przy tym można szybko wrócić do formy. Jeśli będziecie miały okazję,to koniecznie spróbujcie 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Idę do przedszkola, po drodze zakupy, w domu zabieram się za szykowanie kolacji, w międzyczasie utykam i ogarniam, potem kolacja, potem szykuję małego do snu, czytam mu w łóżku, potem sprzątam kuchnię, szykuję lunch do pracy, śniadanie na następny dzień i pakuję to, co musimy ze sobą zabrać, no a wtedy już jest zazwyczaj 22-22:30 i idę spać. No i wtedy jest ten wypoczynek   A nieco poważniej, staram się między to wszystko wpasować ok. 20 minut jogi lub pilatesa na macie, w czasie gdy mały ogląda krótką bajkę.

Dodam, ze ostatnio z mężem byliśmy na rocznicę na masażu erotycznym w Warszawie [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...