O wszystkim

Wasze plany na wakacje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Delicata

Delicata

Edit: Udało mi się wyjechać na kilka dni do Lizbony, serdecznie polecam! W styczniu jest tam przyjemna temperatura (około 18 stopni) i nie ma turystów :)

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
Ela78

Ela78

Ja i mój mąż zastanawialiśmy się gdzie w tym roku zaplanować wakacje. Ja myślałam że znowu pojedziemy gdzieś nad Polskie może, ale mnie zaskoczył :) Wybrał ofertę wczasów w Santo Domingo Dominikana. Nie sądziłam że kiedyś pojadę gdzieś dalej. I tym bardziej w ciepłe kraje gdzie są palmy :) Ktoś był może tam? Jak wspominacie tam pobyt? Jestem ciekawa waszych wrażeń.

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
mamciaadamcia

mamciaadamcia

w tym roku wybieram się na wakacje do Londynu, gdzie spędzę 10 dni, a także na Sycylię, gdzie spędzę 6 dni.

Mam nadzieję, że to będą wspaniałe wakacje, pełno atrakcji i mnóstwo wspomnień.

W Londynie zamierzam uczestniczyć w imprezie sportowej (turniej tenisowy), a na Sycylii spędzę rodzinne wczasy.

--

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

59560 mamciaadamcia Kobieta, 29 lat, Sędziszów
~Konwalia80

~Konwalia80

Moim tegorocznym wakacyjnym planem jest Gruzja. Zawsze chciałam zobaczyć Kościół Gergeti nieopodal Kazbegi, który jest fantastycznie usytuowany na tle gór jak również poznać gruzińską kuchnię. Aby zobaczyć tą i wiele innych zjawiskowych i pięknych miejsc w Gruzji i Armenii wybieram się na wycieczkę objazdową z wytwórnią [reklama usunięta]. Jest to warszawskie biuro podróży znane ze świetnej organizacji wycieczek jak i atrakcyjnych cen. Myślę, że urlop będzie w pełni udany i wkróce wypoczęta i zadowolona.

Nela33

Nela33

Ja myślę, czy nie pojechać gdzieś w październiku. Będzie po sezonie, więc ceny całkiem całkiem, a do tego wtedy zaczynają się promocje na bilety lotnicze :)

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
Ela1595

Ela1595

Ja zaplanowałam sobie, że zapiszę się na kurs tańca w Rzeszowie [reklama usunięta]. Chodząc przez całe wakacje nauczyłam się całkiem sporo. Taniec mi się spodobał i teraz możemy szaleć na weselach razem z moim partnerem :D

--

http://zdrowo.info.pl/forum/

43295 ela1595 Kobieta, 34 lata, Płock
Antonina89

Antonina89

My w tym roku skończyliśmy remont, więc mamy raczej budżetowy wyjazd do Niemiec ze znajomymi w podobnej sytuacji. Znaleźliśmy firmę, która ma w ofercie busy do Niemiec i planujemy z nich skorzystać [reklama usunięta] upatrzyliśmy sobie też fajny hotel, więc będzie kilka dni zwiedzania :) Może to nie Majorka, ale w przyszłym roku może uda się bardziej zaszaleć.

63079 antonina89 Kobieta, 30 lat, Kraków
Wiola90

Wiola90

Mam i nie mogę się doczekać! Jadę na Maltę na żagle :D Lipiec jest nasz! Kompletuję już pomału garderobę i osprzęt żeglarski.
[reklama usunięta]

63243 wiola90 Kobieta, 29 lat, Jaworzno
Gibitka

Gibitka

U nas wszystko na wariackich papierach. Wszystko, jak zwykle na ostatni moment, bo mąż też w ostatnim momencie wie kiedy będzie mógł wziąć urlop (dopiero co zmienił pracę). Na szczęście jest wiele miejsc, gdzie można znaleźć nocleg na kilka dni przed wyjazdem. Tym razem jedziemy na Cypel Helski korzystając z promocji w Sun&Snow. Mam nadzieję, że mimo chaosu urlop się uda.
https://www.sunandsnow.pl/promotion/3

61516 gibitka Kobieta, 43 lata, Warszawa