Skocz do zawartości
Forum

Weekend Majowy 2015r - Jakie macie plany?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, szkoda że w tym roku ten weekend majowy taki krótki bo mi się marzy wyjazd do Sandomierza. My -jeśli nie wyjeżdżamy na cały weekend- to co roku z początkiem maja zaczynamy sezon grillowy, w tym roku będzie podobnie, zaprosimy rodzinkę albo znajomych. Skoczymy też na pewno do Wisły czy Brennej albo na Górę Żar, by zacząć sezon "górski". Co do imprez w okolicy nie interesowałam się nimi na razie, ale pewnie coś będzie.

Odnośnik do komentarza

domi81
Ja to bym chciała pojechać do Magicznych Ogrodów lub na Farmę Iluzji i jeszcze marzy mi się wyjazd (ale to już na dłużej) do Parku Miniatur Inwałd

na magiczne ogrody ostatnio trafiłam w necie albo raczej na fb i mnie zaintrygowały ..muszę mężowi pokazać abyśmy się kiedyś wybrali - ale wątpię aby to nastąpiło w ten weekend majowy .. ale ciekawe miejsce no i urozmaicenie do tych naszych standardowych miejsc na wycieczkę majówkową :)

Odnośnik do komentarza

Hej, nie wiem czy kojarzycie park rozrywki Kulturinsel Einsiedel:Tekst linka. Położony jest niedaleko Zgorzelca, po niemieckiej stronie Nysy, od Wrocławia to mniej więcej 170 km, ale naprawdę warto przejechać kawałek drogi :) Nie nudzą się tam zarówno dzieci, jak i dorośli - to nie jest nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, więc naprawdę szczerze polecam :) Właśnie takie plany mamy na majówkę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...