Skocz do zawartości
Forum

Co Was drażni,niepokoi


mika17

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie drażni dzisiaj zimno za oknem, ostatni weekend był taki ciepły a teraz taka zimnica że się z domu nie chce wychodzić.

Anaaa, Ikea to mój ulubiony sklep. I masz rację że nie chcesz jechać, bo mnie też "serce by bolało" gdybym widziała tyle ślicznych rzeczy a nie mogła ich kupić. Nawet jak się jedzie tylko po te- jak piszesz-duperelki to i tak rachunek przy kasie potem nieprzyjemnie potrafi zaskoczyć. Ostatnio była tam bratowa i kupiła mi parę rzeczy które były mi potrzebne, ale to nie to samo co osobiste zakupy. Więc wybieramy się tam we wtorek, będziemy w Katowicach to przy okazji tam wstąpimy. Mam już całą listę rzeczy które chcę tam kupić, a gdybym mogła to wykupiłabym połowę sklepu. ;-) Ale wakacje się zbliżają wielkimi krokami więc zbyt rozrzutna być nie mogę.

Odnośnik do komentarza

adasaga w Krakowie .. u nas maj ciężki bo i urodziny wiki i wesele mamy i jeszcze jedne urodziny w rodzinie. Dziś rozgoryczenie mi trochę przeszło ale i tak żal.
Pogoda to faktycznie do kitu .. na razie było słonecznie z rana ale już zaczyna się chmurzyć u nas więc pogoda pewnie jak i wczoraj będzie czyli zimno też.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...