O wszystkim

Nauka języków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cutiron

cutiron

w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa, przynajmniej angielski trzeba znać.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
juana

juana

Dziewczyny bardzo proszę o porade. Jakie macie zdanie na temat szkoły Speak up?
https://speak-up.pl/

Mianowicie poważnie zastanawiam się czy nie zapiać sie tam na angielski i w moim przypadkku przemawia za tą szkoła fakt,że można sobie dopasować zajęcia do własnego grafiku a z tym mam pewien problem.Jestem całkiem zajęta osobą i pracuję na zmiany tak wieć dla mnie byłoby to na pewno plusem.

41589 juana Kobieta, 39 lat, Warszawa
cutiron

cutiron

w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa i w zasadzie, to nie ma osoby która by nie znała przynajmniej podstaw angielskiego.

cutiron

cutiron

mnie w nauce języka bardzo pomogły indywidualne lekcje z korepetytorem i wyjazd za granicę.

Delicata

Delicata

Szkoły Speak Up są dobre, oczywiście każda placówka jest nieco inna, są różni lektorzy, także ciężko wypowiadać się na temat ogółu, gdy miało się kontakt tylko z jedną. W tej placówce, z którą ja miałam kontakt byli bardzo dobrzy lektorzy i native speakerzy, kursanci byli zadowoleni, a grafik faktycznie można sobie świetnie dopasować do swoich wymagań.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
cutiron

cutiron

dzisiaj znajomość języków obcych to podstawa, przynajmniej ten angielski trzeba znać bo bez niego to ani rusz. Wszyscy dzisiaj mówią po angielsku.

Nikolaska

Nikolaska

Przede wszystkim angielski jest na pierwszym miejscu, potem prosperującym językiem jest j.chiński.

61635 nikolaska Kobieta, 25 lat, Bielsko-Biała