O wszystkim

Nauka języków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

~błachostka
Margaritka: podejrzewam, że możliwe jest i to i to. Tak jak piszą tutaj: http://www.linguajob.pl/artykuly/jezyki-europy-niezmiennie-na-topie "(...)w 2013 roku wynagrodzenie ponad połowy osób zatrudnionych w biznesie i biegle władających językiem angielskim oscylowało pomiędzy 3850 PLN a 9660 PLN, a średnie wynagrodzenie wynosiło 5670 PLN.". Tak wiec w sumie to mogą być kompetencje zawodowe nawet, nie do końca mus używania jezyka

dzięki:) dobrze byłoby, gdyby tak to było doceniane

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
cutiron

cutiron

ja bardzo lubię się uczyć języków, znam angielski, chorwacki, planuję zapisać sie na rosyjski.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
regulko

regulko

Uczyć się warto zawsze bez względu na wiek i bez względu na to czego się uczymy. Poprawia to naszą zdolność zapamiętywania i poszerzamy swoje horyzonty a to chyba najlepszy argument!Języki owszem jak najbardziej tylko trzeba brać pod uwagę to, że nie każdy ma zdolności językowe. Jeden nauczy się szybki ze zwykłego kursu w internecie a inny potrzebuje czasu, tu polecam kursy językowe za granicą [reklama usunięta], chyba nie ma lepszej metody! Co do tego jaki język to już kwestia wyboru ale wydaje mi się, że angielski już teraz powinien znać każdy-takie czasy.

46293 regulko Kobieta, 30 lat, warszawa
~ŚrubkaX

~ŚrubkaX

Im więcej znasz języków z tym więcej osobami się dogadasz ;)
Na pewno warto znać języki te którymi posługuje się dużo ludzi. Angielski, Rosyjski, Mandaryński, Arabski, Hindi, Hiszpański.
Ja zaczęłam swoją edukację od Angielskiego w szkole językowej [reklama usunięta]. Następnie również Hiszpańskiego, a później już sama Rosyjskiego.

hannnka

hannnka

Języki od kilku już dobrych lat odgrywają bardzo ważną rolę w biznesie i w całej gospodarce dlatego wydaje mi się, że nauka ich jest naprawdę kluczem do sukcesu. Jężyk angielski wydaje się już teraz podstawą, wystarczy przejrzeć ofert pracy [reklama usunięta] w prawie każdej pozycji język jest wymagany lub jest dużym atutem. Więc angielski to podstawa. A jaki inny?Też warto poszukać w ogłoszeniach o pracę z jakimi językami fachowcy teraz są poszukiwani.

51843 hannnka Kobieta, 38 lat, warszawa
~Luśka30

~Luśka30

Podstawa - angielski. Potem już można przebierać, ale lepiej wybierać te popularniejsze, tak mi się wydaje, chociaż znanie jakiegoś estońskiego może być mega wyróżniające :) w każdym razie lepsza znajomość języków = lepsza praca. [reklama usunięta]

SuperMamuskaAZ

SuperMamuskaAZ

Oczywiście że tak. Po pierwsze jest mnóstwo ofert pracy, gdzie wymagają znajomości języków. Poza tym, gdy wyjeżdżamy zagranicę możemy się łatwiej porozumieć.

52650 supermamuskaaz Kobieta, 50 lat, Kraków
sorbetta

sorbetta

Na naukę zawsze jest dobry czas,tym bardziej jak ma się dzieci,można pokazać im ,że nie jesteśmy chodząca encyklopedią i tez musimy i umiemy uczyć się czegoś nowego. Fajnie jest zapisać się na język z dzieckiem,oczywiście w innych miejscach ale na podobnych poziomach nauki. Dla dzieci proponuję zajęcia wybrać [reklama usunięta].
Wspólna nauka zbliża,motywuje i pokazuje nas rodziców w lepszym świetle,to fajna zabawa i nauka w jednym.

36713 sorbetta Kobieta, 40 lat, warszawa
francusss

francusss

Angielski to podstawa, warto także znać niemiecki oraz rosyjski.

54825 francusss Mężczyzna, 23 lata, Rzeszów