O wszystkim

Chorwacja - polećcie fajne miejsce na wakacje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cutiron

cutiron

Split, Dubrovnik, Rijeka, Krocula, Pula, Medugorje. Można by tak wymieniać bez końca.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
~pabloska

~pabloska

W Chorwacji to na pewno Makarska. Teoretycznie można dojechać własnym autem, ale najbardziej komfortowo samolotem. Dalej już tylko kwestia transferów do hotelu. Chorwacja pod względem standardu hoteli dalej jest daleko w tyle za Grecją czy Hiszpanią, ale można znaleźć fajne miejsca. Najlepiej ustaw sobie na Travelplanet szukanie z ograniczeniem do danego budżetu. Teraz masz first minute i prawie wszystkie biura dają gwarancję najniższej ceny, więc taniej nie będzie, a nawet jeśli na lastach dadzą niższą stawkę, to zwrócą różnicę. Zatem realnie - lastów nie ma się co spodziewać.

~Małgorzata Kompas

~Małgorzata Kompas

Nie wiem ile dzieci mają lat i na czym najbardziej wam zależy oraz w jakim terminie bo od tego też jest zależna cena. ja polecam w Chorwacji czerwiec kiedy nie ma jeszcze upałów albo koniec sierpnia kiedy ludzi jest już trochę mniej. jeśli chodzi o pogodę to rok temu były straszne upały w chorwacji i pogoda była duper praktycznie do października. Jeśli jedziecie z dziećmi pierwszy raz to może warto wybrać się na Istrie będzie najbliżej. Fajne miejscowości to na pobyt z dziećmi to Umag, Pula, Rabac większość ośrodków ma przygotowane plaże dla dzieci, baseny, plaze zabaw i animacje może warto pomyśleć nad apartamentami w ośrodkach bo jest w nich wpłeni wyposażony aneks kucheny można samemy gotować a dodatkowo zapeniają zaplecze jak hotele na terenie ośrodka więc dzieci nie będą się nudzić. Fajne apartamenty są w Umagu np Polynesia czy Sol Katoro dla chętnych jest też tam możliwość wykupienia wyżywienie. Można sobie o nich poczytać na stronie: Tekst linka

MimaVe

MimaVe

Cześć wszystkim, każdego lata jeżdżę z rodziną do Chorwacji samochodem. Czasem jest to bardzo trudne, ponieważ moje dzieci są bardzo małe i nie lubią podróżować na odległość. Ale kiedy przyjeżdżamy do Chorwacji, są bardzo szczęśliwi, ponieważ morze jest tak piękne. Wszystkim polecam jechać do Chorwacji we wrześniu, jest mniej tłoczno, a pogoda jest nadal ładna. Moje ulubione miejsca to Makarska i Brela.

Tego lata planujemy odwiedzić Omiš. Czy masz jakieś rekomendacje? Znaleźliśmy kilka apartamentów tutaj

Omis
Omis

Jednak chcielibyśmy, aby przejść do sprawdzonej miejscu. Dzięki

60015 mimave Kobieta, 38 lat, Krakow
~izabelaiza

~izabelaiza

Chorwackie nadmorskie miejscowości są naprawdę niesamowitym miejscem na wypoczynek, wakacje tam pamiętam jako jedne z najlepszych i chciałabym w tym roku znowu tam pojechać. Chorwację warto zobaczyć na portalu spotcameras.com

~Justyna1125

~Justyna1125

Ja byłam w Chorwacji z Party Camp, oni sie wszystkim zajęli :) duzo zwiedzania, fajne wycieczki i przekochani ludzie. Opłaca sie z nimi jeździć :D

Wiola90

Wiola90

Ja byłam w miejscowości, a właściwie wysepce Nin. Bardzo spokojne miejsce - odpowiednie dla rodzin, które potrzebują spokoju, pięknych widoków i pogody.

63243 wiola90 Kobieta, 29 lat, Jaworzno
Nela33

Nela33

W Chorwacji koniecznie musicie odwiedzić Plitwickie Jeziora, są cudowne! Dzieciakom też na pewno się spodobają.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice