Skocz do zawartości
Forum

Prawo jazdy


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

No nikawa cały czas o tym myślę.. Może gdybym perfect jeździła to bym sie tak nie spinała. Gadaj, gadaj do Tego na górze :) Łut szczęścia mi potrzebny.
Margeritka oj tam, nie gadaj. Ja tez się bałam jak cholera iść na kurs. A tu proszę- przede mną został tylko egzamin praktyczny. I tylko do zdania jego muszę dążyć teraz. Idź i nie marudź! Bo myszy Cię zjedzą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Jakoś trudno mi uwierzyć, by nasza wspaniała Moderatorka nie miała myśli technicznej :P
Dobrze już, dobrze. Kończę Cię męczyć. Ale kiedyś wspomnisz ciotkę Nikawę, jak to Cię ostro namawiała i może choć przez chwilę pomyślisz, że żałujesz, że się nie dałaś namówić, że nie spróbowałaś. Najwyżej pójdziesz na kurs z córkami ;)
Wypadek może się zdarzyć każdemu. Niezależnie od umiejętności...
A strach, to normalne. Każdy ma stres podczas kursu. Ja nauczyłam się placu na przedostatniej planowej godzinie. Później przed Świętami Bożego Narodzenia 2001 wykupiłam jeszcze ok. 10h (czyli 3 dni) i pojechałam zdawać na początku stycznia 2002. Bałam się tylko, że będzie podjazd pod górkę, bo na kursie prawie stale była zasypana śniegiem, więc tego nie miałam opanowanego ;) Po otrzymaniu dokumentu nie pojechałam od razu do dużego miasta. Oswajałam się z dróżkami przydomowymi.

Ciekawe, jak tam brunetka. Czekamy na wieści!

Odnośnik do komentarza

No cóż dziewczyny- uwalilam na mieście :/ przejechalam po ciągłej. Zła jestem na siebie. Egzaminator też jakiś dziwny mi sie trafił.. Pocieszam sie faktem ze to moja pierwsza próba i ze teoria jest ważna bezterminowo wiec mogę próbować ile wlezie.
Jednak nie umniejszam faktu margeritka ze powinnas pójść na kurs. Pomysl- ludzie zdają po 20razy i w końcu sie udaje wiec moze i nam sie uda :)
nikawa za pierwszym razem zdalas?
Wiecie wiele sie mowi o tym ze jest coraz trudniej zdac...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

brunetka321, co za wstrętna linia! Pewnie ktoś ją namalował tuż przed Twoją jazdą! Ale pierwsze koty za płoty :)
Cały dzień tu zaglądałam nerwowo. Dobrze, żeś się odezwała, bo urodziłabym za Ciebie :P
Nie udało się, ale masz dobrą postawę. Nic straconego. To się jeszcze uda! Choćby w połogu. Jesteś odważna. UDA SIĘ!
Mnie się udało za pierwszym podejściem. Ale chyba miałam jakieś lepsze układy z Tym na Górze, bo wtedy posłuchał ;)

Odnośnik do komentarza

Delicata
Ja mam za sobą już dwa oblane egzaminy i boję się zapisać na trzeci. To jeden z największych stresów, jeśli chodzi o egzaminy, matura mnie tak nie przerażała, ani studia jak egzamin praktyczny na prawo jazdy...

Miałam tak samo, że egzaminy mnie przerażały bardziej niż wszelkie inne egzaminy w szkołach i nawet rozmowy o pracę nie były tak stresujące!
Zapisz się, prócz kasy nic nie tracisz. Tylko ze swojej jazdy wnioski wyciągaj i jeśli ci to pomoże to dokup kilka godzin jazdy przed egzaminem. Powodzonka. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Waniliowa
Delicata
Ja mam za sobą już dwa oblane egzaminy i boję się zapisać na trzeci. To jeden z największych stresów, jeśli chodzi o egzaminy, matura mnie tak nie przerażała, ani studia jak egzamin praktyczny na prawo jazdy...

Miałam tak samo, że egzaminy mnie przerażały bardziej niż wszelkie inne egzaminy w szkołach i nawet rozmowy o pracę nie były tak stresujące!
Zapisz się, prócz kasy nic nie tracisz. Tylko ze swojej jazdy wnioski wyciągaj i jeśli ci to pomoże to dokup kilka godzin jazdy przed egzaminem. Powodzonka. :)

Dziękuję bardzo ! Masz rację, muszę się wreszcie przełamać, obiecuje sobie, że na wiosnę już na pewno będę miała to prawo jazdy :)

Odnośnik do komentarza

O tym jaki samochód kupić można przeczytać setki tematów w sieci. Pytanie jakie trzeba sobie zadać w pierwszej kolejności to jakie są nasze oczekiwania? Jednymi z najczęściej wymienianych jest komfort podczas jazdy, niskie koszta eksploatacji oraz wysoka wydajność silnika. Jeśli mówimy w kontekście samochodów używanych to nigdy nie znajdziemy takiego, jaki spełni te wszystkie wymagania. Dlatego lepiej sobie dać z tym spokój i skorzystać z możliwości finansowania czegoś nowego. Dobrym przykładem może być Dacia - https://sklep.dacia.pl/ oferująca nie tylko bardzo nowoczesne rozwiązania, a także indywidualnie dopasowane raty lub leasing.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...