Skocz do zawartości
Forum

Zmiany w polskim sejmie - co o nich myślicie?


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Co za roznica kto bedzie? lepiej napewno nie bedzie .Tusk wie co robi odchodzac,wie ze jest zle w Polsce wiec uciekl by nie zostac bezrobotnym. To co przez niego sie stalo ciezko komukolwiek bedzie to odbudowac. Nikt nam nie zwroci stoczni, upadlych innych duzych firm ,ziem sprzedanych obcokrajowcom . Zeby zylo nam sie lepiej to musielibysmy wszystkich wyrzucic i zebrac nowa ekipe ktora sie nie zna ,nie sa rodzina ,znajomymi i komunistami ale wiadomo jak to jest jak poczuja wladze i pieniadze to znow zacznie sie sajgon ale wiadomo nim do tego by doszlo to troche minelo by czasu. I tego prezydenta tez przydaloby sie wymienic ,mam wrazenie ze jest pionkiem bez wlasnego zdania nadodatek zaden z niego przedstawiciel naszego kraju. Wybaczcie dziewczyny ale mamy jeden z najgorszych rzadow w europie ktory rujnuje nasz piekny kraj temu mnie on tak wkurza.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
ja oglądałam te nominacje na ministrów i nie rozumiem, dlaczego ktoś, kto skompromitował sie w jednym misterstwie, jest ministrem czegoś innego, podobnie nie podoba mi się wymiana w MSZ...

U nas wszystko jest ustalone nic nie dzieje sie bez przyczyny. Politycy nie odejda tak latwo od darmowego koryta. I tam to polowe to sa znajomi i rodzina ,oczywiscie komunisci ktorzy juz przyczynili sie do zniszczenia kraju za czasu komuny. Niby sie skloca ale oni wiedza co robia ,tak naprawde jakby wpuscili "nowych" calkiem nie zależnych to by nie mogli tak kombinowac wiec obracaja sie w swoim towarzystwie. Nam sie wydaje ze to my wybieramy a w rzeczywistosci oni o tym decyduja.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...