Skocz do zawartości
Forum

Pijani rodzice, dzieci w nagrzanych autach


mika17

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny,napewno codziennie słyszycie,czytacie o pijanych rodzicach,o dzieciaczkach zostawianych w autach.Dzisiaj czytałam kolejny artykuł o rodzicach z promilami i półrocznym dziecku na kajaku,kajak się przewrócił,na szczęście dziecku nic się nie stało.To jeden z wielu niepokojących wiadomości,które niestety zdarzają się co dziennie,chciałam to skomentować,ale zabrakło mi słów,co się dzieje ,brak wyobrażni,odpowiedzialności,czy brak surowych kar, może wszystko razem,co o tym myślicie,jak byście zareagowały widząc,że takie rzeczy dzieją się na waszych oczach

Odnośnik do komentarza

Słyszałam o tym Szkoda że na bezmyślności rodziców cierpią dzieci
Takie jest życie że rodzic myśli a jak się jednego drinka napije to nic się nie stanie Jak na chwileczkę zostawię samo w samochodzie to nic się nie stanie Czasem się uda a czasem niestety nie

Odnośnik do komentarza

Naprawde nie rozumiem szczególnie tych matek,wiem jest ciepło grille,kąpieliska,ale tu właśnie trzeba włączyć czujność,nie rozumiem ludzi ,którzy nie umieją bawić się bez alkoholu- który w każdym momencie może ''przymulić''wzmaga senność,szczególnie w upały i tragedia gotowa.Mój syn ma dwalatka i świetnie się z nim bawię wszędzie,czy to woda czy to grill ,plac zabaw.A czytając te artykuły widzimy często że to nie jest piwko,bo promile są zazwyczaj wysokie,czyli to nie jest ugaszenie pragnienia,ale już upijanie się .Nie mi jest osądzać,ale trudno koło tych wydarzeń przechodzić obojętnie

Odnośnik do komentarza

To już w ogóle nie do opisania,a szczególnie że są winni oboje rodzice,przecież matka musi coś zauważać,nie wierze że nie,dziecko na pewno nie jest takie jak było,musi się raczej na coś uskarżać,mama je myje to nie widzi zmian jakie na pewno zaszły w strefach intymnych?dziecko na pewno jest nerwowe,a takiego malucha nie można zastraszyć żeby nic nie mówiło,bo ono nie rozumie jeszcze,ale rozumie że ma sprawiany ból

Odnośnik do komentarza

mamaali
A co powiecie o 35letnim ojcu który zgwałcił 2,5 letnią córkę w Działdowie czy jakoś tak ... dla mnie chore cięłabym takiego gnoja żyletką po kawałku jakby dotknął moją córkę.

Niech cierpi za to co zrobił Mam nadzieje że spotka go surowa kara

Odnośnik do komentarza

Takiego, który zrobił krzywdę dziecku, powinni wieszać na głównym placu w mieście lub wsi, niech inni patrzą, co ich za kara czeka. Ludzie się nie boją niczego, gnoi, którzy krzywdzą dzieci niewinne jest coraz więcej i te puste tępe baby, które nic "nie widzą", a ich własne dzieci cierpią

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...