Skocz do zawartości
Forum

Wiara w Boga u nastolatków


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

To się nie dzieje teraz - działo się zawsze, tylko teraz wychodzi na światło dzienne. Każdy chyba słyszał o różnych występkach księży - że mają kochanki, dzieci, że prostytutki do biskupa przyjeżdżają, że mają balangi alkoholowe i są hazardzistami. O takich rzeczach się wie, ale oficjalnie się o tym nie mówi,a obrońcy księży zawsze powiedzą "ksiądz to też człowiek". A ja się pytam dlaczego ksiądz Gil z wyrokiem sądowym o "inne czynności seksualne" i w trakcie rozprawy o pedofilie chodzi sobie po ulicy swobodnie zamiast siedzieć w więzieniu? Od kiedy prawo chroni gwałcicieli i pedofilów? Może wreszcie ludzie zaczną patrzeć na ręce tym bandytom i karać ich za to, co robią. Szkoda tylko, że niewinni cierpią, bo zaufali niewłaściwym ludziom.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ale to dobrze że ludzie przestali milczeć ileż można znosić takie rzeczy nie wiem czy pamiętacie ale kilka lat temu program interwencja z Polsatu zorganizował prowokację księdzu który się ogłosił w necie że jest gejem i poszukuje partnera przykro o tym pisać bo to właśnie moja parafia i mój proboszcz nagrali go jak na plebani gadał o tym jak lubi i co lubi popijając sobie wódeczkę a gosposia chodziła i tylko żarcie donosiła jak sobie pomyślę że on na spowiedzi mówił mi jak mam żyć to mi się słabo robi od tamtej pory mam straszny dystans do kościoła i księży

Odnośnik do komentarza

NATKA08
dziewczyny ale to dobrze że ludzie przestali milczeć ileż można znosić takie rzeczy nie wiem czy pamiętacie ale kilka lat temu program interwencja z Polsatu zorganizował prowokację księdzu który się ogłosił w necie że jest gejem i poszukuje partnera przykro o tym pisać bo to właśnie moja parafia i mój proboszcz nagrali go jak na plebani gadał o tym jak lubi i co lubi popijając sobie wódeczkę a gosposia chodziła i tylko żarcie donosiła jak sobie pomyślę że on na spowiedzi mówił mi jak mam żyć to mi się słabo robi od tamtej pory mam straszny dystans do kościoła i księży

to nie ciekawa sytuacja....koleżanka miała brata w seminarium i on opowiadał, że już seminarzyści mają dziewczyny, wybierają takie życie, bo są z tego pieniądze itd - a potem tacy zostają księżmi, moim zdaniem w seminariach powinien być jakiś przesiew, selekcja, a tu nie ma, bo ten ma wujka biskupa, czy coś takiego...oczywiście nie w każdym seminarium tak jest...

Odnośnik do komentarza

Wspólnie z małżonkiem chcielibyśmy, aby nasza córka utrwaliła i wzmocniła to, co w niej piękne: głęboka wiara w Boga, życzliwość i szlachetność a jakby przy okazji zajęć w Akademii Królowej Jadwigi wyuczyła się pewnych zachowań takich jak powściągliwość i empatia wobec drugiego człowieka, które pozwolą jej lepiej funkcjonować w społeczeństwie i dorosłym życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...