Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

Super Marg, Ulla, Bettyy, że dzieciaki tak się pięknie rozwijają.
Bettyy super, że synek tak się opiekuje siostrzyczką. Mam nadzieję, że i u mnie tak będzie :) Mamy dzieciaki w podobnym wieku (tylko moja córcia ciut młodsza).

Co do tych szelek do chodzenia, to podobno nie są one wskazane, bo jednak obciążają kręgosłup dziecka. Zawsze lepiej, aby dziecko samo się rozwijało naturalnym trybem, bez wspomagaczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Ulla -gratulacje dla Wiktorka :)
j_kaminska - na pewni też tak będzie u ciebie ,chociaż i czasem są trudne chwile ale więcej jest tych wspaniałych jak przytulają się do siebie
Nie wiem czy wam to pisałam ale kiedyś jak wstali Kuba przytula się do Laury i mówi '' jak ona tak słodko pachnie od snów '' :) Cudowne chwile tak patrzeć na nich
Natka - właściwie to o szelkach nie myślałam Kuba chodził bez chodzika i małą też będę prowadzić bez wspomagaczy a kręgosłup no cóż ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy, ależ on pięknie powiedział!
Mój synek, jak po raz pierwszy zobaczył siostrzyczkę w szpitalu przez szybkę to powiedział:
'Jaka ona ślicznula! Hanula pięknula!' Wzruszył mnie tym. Wszyscy byli zaskoczeni jego reakcją, zwłaszcza, że popłakał się w gabinecie, gdy usłyszał, że będzie miał siostrę. Powiedział, że chce brata, bo z siostrą nie pogra w piłkę. Obiecaliśmy mu, że ją też nauczymy kopać ;) ewentualnie ustawimy w bramce, by mógł trafiać :p

Odnośnik do komentarza

SUKCESY mojej córeczki KINGUSI to ;GDY MIAŁA niecałe 10 miesięcy to sama już chodziła ,gdy miała niecałe dwa latka to spała już i chodziła bez pampersa,teraz ma niecałe 3 latka i ubiera i rozbiera się sama,umie ubrać buty , zapiąć i odpiąć guziki np.ze sweterka , jeździ sama na wrotkach po domu ,a na dworze jeździ sama na rowerku z bocznymi kółkami,chodzi do kościoła z nami co niedzielę,była już dwa razy u dentysty , wycina obrazki nożyczkami a potem przykleja je na blok klejem,koloruje kolorowanki i maluje farbkami ,jestem dumna z sukcesów mojej córeczki i sukcesów WASZYCH DZIECIACZKÓW ,POZDRAWIAM

monthly_2013_10/sukcesy-i-porazki-naszych-dzieci_4179.jpg

Odnośnik do komentarza

hejka,moja KINGUSIA niestety nie chce iść do przedszkola,gdy się ją ktoś zapyta dlaczego nie chce iść do przedszkola to mówi tak ;NIE PÓJDĘ DO PRZEDSZKOLA ,BO TAM SĄ ;brzydkie panie,brzydkie zabawki ,brzydka droga i brzydki płot,KINGA ma starszą o 4 lata siostrę i myślę że to dzięki niej tyle umie,ponieważ moja pierwsza córeczka JESSICA też zaczęła chodzić gdy miała 10 miesięcy ,zaś sama zaczęła sikać gdy miała niecałe 3 latka,jeździć na rowerku z bocznymi kółkami jak miała 4 lata , u dentysty była tydzień temu , a do kościoła zaczęła chodzić pół roku temu , wrotków nie miała wcale a na rolkach do dziś nie umie dobrze jeździć,JESSICA np.lubi jeździć na łyżwach ,chodzi na tańce , jeździ na basen ze szkoły , lubi śpiewać ,JEŻELI porównam moje dwie córeczki to jednak różnica jest duża ,drugie dziecko przeważnie więcej umie,bo uczy się od pierwszego ,POZDRAWIAM

monthly_2013_10/sukcesy-i-porazki-naszych-dzieci_4202.jpg

Odnośnik do komentarza

fajnie właśnie starsze rodzeństwo pomaga w rozwoju młodszego ale powiem ci że moja Natasza to zaczęła jeździć na rowerze jak miała 3 latka a jak 4 już jeździła bez bocznych kółek teraz ma 5 i próbuje bez trzymanki he he
na rolkach śmiga od roku jak szalona a w tym roku już zaczęła na deskorolce i powiem szczerze że wszystko robi tak szybko że aż się boję że coś jej się stanie

Odnośnik do komentarza

DZIĘKI NATKA ,super że tak szybko jej poszło , moja dopiero jeździ sama na bocznych kółkach od 3 miesięcy ,bo ten rower był u mojej mamy ,jak tam przyjeżdżaliśmy do niej to tylko tam jeździła ,a ten rower jest po mojej pierwszej córce , więc jest w opłakanym stanie,ale liczy się że jeździ , do mamy jeżdżę raz w tygodniu , więc na tym rowerku jeździła 4 razy w miesiącu,dopiero we wrześniu zabraliśmy go do domu,a dotychczas śmigała na rowerku biegowym, teraz biegowy leży w kącie a śmiga na tym z bocznymi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

HEJKA NATKA ,nie jesteś sama ,u mnie będzie przez zimę to samo , JESSICA będzie chciała na rolkach ,KINGA na wrotkach,oprócz tego przywleka rower biegowy i huśtawkę ,w tym roku nie będzie tak łatwo,KINGA MOŻE ŚMIGAĆ NA biegowym a na wrotkach tylko na dywanie , JESSI niestety w tym roku na rolkach nie pojeździ ,bo panele są porysowane ,ale ona ma inne zajęcia, takie jak nauka i taniec,pozdrawiam

monthly_2013_10/sukcesy-i-porazki-naszych-dzieci_4238.jpg

Odnośnik do komentarza

hejka ,KINGUSI jeszcze odpuszczę w tym roku ,niech sobie pojeździ ,ale JESSICA ma już 7 lat ,więc powinna zrozumieć , że koniec jazdy na rolkach po domu,Ja mieszkam od 3 lat u teściowej w domku na wsi ,a po ślubie mieszkałam 3 lata u mojej mamy , mieszkam w takiej dziurze że na cała wioskę mamy 2 sklepy spożywcze ,które są w tygodniu czynne do 15 a w poniedziałek i sobotę do 12 ,MaSAKRA, jak mieszkałam u mamy ,wszędzie miałam blisko . Mieszkam w miejscowości SKRBEŃSKO ,w woj,śląskim.A TY GDZIE MIESZKASZ ? ZAPOMNIAŁAM dodać że w tym roku zaczęliśmy budowę naszego domku.

monthly_2013_10/sukcesy-i-porazki-naszych-dzieci_4239.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...