Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

mambach
NATKA dzięki za pocieszenie:)
jak na razie nie jest cycusiem mamusi, tatusia tym bardziej heh. ale za te kilka lat różnie bywa:)

zobacz mi się wydawało ze moja mała da sobie rade bez tęsknot nawet nie przypuszczałam ze będzie płakać a tu okazało się inaczej jak widać takich rzeczy się nie przewidzi i na pewno są sytuacje odwrotne że wydaje ci się że dziecko będzie płakać a nie płacze

Odnośnik do komentarza

to ja tez napisze kilka slow...

moja coreczka ma 3 latka

z sukcesow:
- bardzo szybko zaczela gadac, spiewac - ma swietne wyczucie rytmu i czysty glos, recytuje wiersze - ostatnio sie nauczyla murzynka bambo - calego!

z porazek:
- nie potrafi rysowac i kolorowac - od niechcenia jak ma wene to narysuje kolko koslawe lub kreske, ale jej kolorowanie to machniecie kilku kresek w nieładzie - czesto wyjezdzajac za linie obiektu kolorowanego i nie wiem jak ja nauczyc kolorowania :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

jestem
to ja tez napisze kilka slow...

moja coreczka ma 3 latka

z sukcesow:
- bardzo szybko zaczela gadac, spiewac - ma swietne wyczucie rytmu i czysty glos, recytuje wiersze - ostatnio sie nauczyla murzynka bambo - calego!

z porazek:
- nie potrafi rysowac i kolorowac - od niechcenia jak ma wene to narysuje kolko koslawe lub kreske, ale jej kolorowanie to machniecie kilku kresek w nieładzie - czesto wyjezdzajac za linie obiektu kolorowanego i nie wiem jak ja nauczyc kolorowania :(

nie martw się tym że nie koloruje tylko ciesz sie tym że ma super pamięć wyczucie rytmu i inne talenty
wiecie co jak mój syn był mały to ciągle od niego wymagałam żeby był dobry we wszystkim aż mi teraz głupio bo w pewnym momencie się zbuntował i powiedział że nie ma człowieka który we wszystkim jest super i teraz wiem że miał rację

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny dla Waszych dzieciaków. Jak to miło czytać o kolejnych sukcesach.

Jestem nie martw się, na pewno szybko nadrobi. Nie da rady być zdolnym w każdej dziedzinie :) Poza tym dzieci rozwijają się w różnym tempie, więc jeszcze wszystko przed nią.

U nas w przedszkolu pełen sukces. Młody chętnie chodzi, nie płacze, nawet śpi z dziećmi (a w domu nie sypia w dzień od 1,5 roku). Podobno uczyli się piosenek już, a on nic... Pajacuje zamiast śpiewać :) Za to ma już swojego ulubionego kolegę. Na początku byliśmy zaskoczeni, bo przyszedł chyba 3 dnia z przedszkola i mówi: "mam chłopca" :) A my w śmiech :) Ale ulubiony kolega jest :) Córa też ładnie rośnie i się rozwija. Więc póki co porażek brak :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Gratulacje dla Nataszy i dla Kubusia
i Margeritka dla twojej córeczki też :)

za to moja malutka już chce chodzić i jak tylko wezmę na ręce to płacz ...I trzeba z nią chodzić ale Kuba dzielnie pomaga i z jednej strony ja ją trzymam a z drugiej braciszek :)

słodko to musi wyglądać a stosujesz takie szelki do nauki chodzenia? fajne są bo nie trzeba się schylać i plecy nie bolą zresztą nawet nie trzeba kupować można stworzyć własny patent

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...