O wszystkim

Kto grał na Waszym weselu dj czy zespół?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Na większości weselach, na jakich byłam, grały zespoły. I chyba z sześciu imprez tylko jeden zespół mi się podobał - ładny wokal, fajne granie, świetny dobór repertuaru, krótkie przerwy. Zadowoleni byli zarówno starsze osoby, jak i młodsze pokolenie. Na ostatnim weselu, na jakim byłam, grał DJ. Pełnił także funkcję wodzireja, świetnie prowadził zabawy w czasie oczepin. Podobało mi się. Osobiście nie wiem, co bym wybrała na własne przyjęcie weselne - czy zespół, czy DJ-a. :)

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
Margeritka

Margeritka

u mnie zespół i nie żałuję wyboru, byłam na weselu z dj i nie to samo...ale to kwestia przyzwyczajeń i wiele też zależy od gości

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Dzina

Dzina

Kochana u mnie było tak, że mojej mamie podobał się jeden zespół a teściowej drugi. I tak jedna przez drugą próbowały dowieść swoich racji. Skończyło się na tym, że zamówiliśmy z mężem dj-a. Obie mamy się obraziły, a na weselu bawiły jak wspaniale. Nie żałuję swojego wyboru. Wszyscy goście łącznie z nami bawili się znakomicie przy dj-u.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaj44j6npfr40t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2s8fwoxc2zo6y.png

30597 dzina Kobieta, 32 lata, Chojnice
aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Zespół:)
I nie ma to jak prawdziwy zespół- muzyka na żywo, ale teraz coraz częściej można spotkać DJ-a...

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 30 lat, Kańczuga
Ulla

Ulla

My właśnie dowiedzieliśmy się że mój szwagier na wrześniowe przyjęcie weselne zamówił DJ-a. Podobno jest naprawdę dobry i fajnie prowadzi wesele.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
domi81

domi81

na naszym weselu grała orkiestra, wszyscy naprawdę fajnie się bawili, mieli szeroki repertuar, członkowie zespołu po szkołach muzycznych także dawali ostro czasu

po ok 6 latach moja siostra brała ślub i mieli DJ powiem wam że byliśmy wszyscy mile zaskoczeni, bo to nie było takie "suche puszczanie piosenek z kompa" tylko świetna zabawa- ten dj fajnie zabawiał gości, wychodził do nich, organizował zabawy, przebierał się - coś jak wodzirej, przy toastach wychodził z akordeonem i przyśpiewwyał razem ze wszystkimi,
dużym plustem było to że moja siostra wraz ze szwagrem mieli możliwość wyboru piosenek i zbaw

--

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

29923 domi81 Kobieta, 38 lat, Lublin-Świdnik-Minkowice
~zośkuś

~zośkuś

u mnie był DJ, bo jakoś nie przepadam za zespołami, ktoś może ładnie śpiewać nawet ale to już nie oryginał i mnie to jakoś przeszkadza, a DJ Pepe świetnie nam imprezę poprowadził i wszyscy goście włącznie z babciami bawili się do białego rana

malwina509

malwina509

u nas był świetny zespół weselny :) wybawiliśmy się do samego rana :)

51721 malwina509 Kobieta, 29 lat, Iłża
dziendziecka

dziendziecka

Jeszcze mi się nie zdarzyło być na weselu na którym grałby DJ. Wiadomo, że jest to niższy koszt, jednak czy jedna osoba będzie potrafić rozkręcić imprezę wśród osób 40+? Nie jestem pewna :)

52550 dziendziecka Kobieta, 34 lata, Kraków
Dziubala

Dziubala

Na moim weselu (laaata temu ;)) przez 2 dni grał zespół, natomiast w ostatnich latach zmieniły się trochę tendencje (być może chodzi o koszty) i przy weselach 2-dniowych często w pierwszy dzień gra zespół, a w drugi DJ.

dziendziecka, z moich obserwacji weselnych wynika, że 1 osoba też daje radę rozkręcić imprezę. Ważniejsza od ilości osób jest muzyka, która się gra czy puszcza z płyt.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków