O wszystkim

Jakie pomysły na ferie zimowe?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~grazka33

~grazka33

ja ferie 2019 zamierzam spędzić nad morzem bo w tym roku były góry :D wybrałam Ustkę i zarezerwowałam pokój w Hotelu Lubicz http://www.hotel-lubicz.pl/ - mamy ochotę razem z mężem odpocząć, zrelaksowac się w wellness&spa, pochodzić trochę po Ustce i nad morzem oraz zjeść coś dobrego :) mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i będzie trochę słońca :D

Beskidzka

Beskidzka

I jak tam Wasze plany na ferie? Ja jak już pisałam wcześniej wybieram się kolejny raz do hotelu klimek w Muszynie wraz z moimi dzieciakami. Zamierzamy wykorzystać tę zimę na doskonalenie jazdy na nartach. Ja na pewno skorzystam też trochę z zabiegów SPA, a dzieciaki poszaleją w Aquaparku.

50245 beskidzka Kobieta, 30 lat, Kraków
Endriu

Endriu

Zawsze dla odmiany i zimowych wypadów w góry można zawsze wybrać się na Jacht w Chorwacji, trochę ciepła nikomu nie zaszkodzi ;)

61658 endriu Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
~Goneria

~Goneria

Polecam tradycyjnie góry :) Dzieci uwielbiają narty, wjeżdżanie wyciągami i kolejkami linowymi oraz śnieżne zabawy na świeżym powietrzu. Takie miejscowości jak Zakopane, Szczyrk czy Karpacz są doskonałymi bazami turystycznymi i przeżywają w ferie prawdziwe oblężenie.

Możecie również zastanowić się nad spokojniejszymi miejscowośćiami jak Kościelisko,czy okoliczne. Na pewno będzie taniej, poza tym jest tam mniejsze oblężenie turystów.
Zerknijcie sobie na domki w górach tutaj:
https://pieknekoscielisko.pl/domki-w-gorach
Wynajecie takiego domku potrafi kosztowac mniej niż wynajecie noclegów w hotelu a jest wygodniejsze.

anna_ski

anna_ski

Świetne pomysły! My skorzystaliśmy z wyjazdu rodzinnego zorganizowanego przez portaski.pl. Ważne dla nas było, żeby nasze dzieci mogły skorzystać z zimowego szaleństwa na stokach, a my rodzice odpocząć na urlopie. Firma oferuje ośrodki stworzone na rodzinne wyjazdy: łatwe, przyjazne dla dzieci szlaki turystyczne, łagodne stoki narciarskie i tory saneczkowe. Polecam!

61073 anna-ski Kobieta, 40 lat, Warszawa
Nela33

Nela33

Planuję zabrać dzieciaki na narty, ale nie bardzo mam pomysł gdzie... Ostatnio oglądałam te nowe trasy w Szczyrku, ale karnety są bardzo drogie :/

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
anna_ski

anna_ski

My w tym roku wybraliśmy się na rodzinny wyjazd zorganizowany z portaski.pl

Wyjazd przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Było fantastycznie. Poznaliśmy ciekawych ludzi i odpoczęliśmy zarówno my, jak i dzieci. A co najważniejsze udało nam się skorzystać ze sportów zimowych.

Serdecznie polecamy!

61073 anna-ski Kobieta, 40 lat, Warszawa