O wszystkim

Jakie pomysły na ferie zimowe?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

a co wam się podoba w Zakopanem? bo mnie tam nic nie pociąga niestety

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
adasaga3

adasaga3

A ja kocham góry więc i Zakopane lubię. Nie centrum oczywiście, choć przyznaję że spacer Krupówkami ma swój urok (oczywiście nie w samych środku lata), lubię przejść się na targ pod Gubałówką potargować trochę. :-) Kiedyś jeździłam z narzeczonym, później mężem nawet 7 razy w roku do Zakopanego. Nawet córkę zabraliśmy w Tatry gdy miała niecałe 6 m-cy, oczywiście przed sezonem. My nigdy nie nocujemy w centrum, wybieramy dzielnice Zakopanego wyżej położone, ja np. uwielbiam Cyrhlę, podobał mi się też Poronin, ale to już dalej od Zakopanego. W ten sposób unikamy korków, tłumów, hałasu. Jeździmy w Tatry by wypocząć, po górach powędrować, po dolinach pospacerować, nacieszyć oczy widoczkami, a jak chcemy jedziemy do centrum do ulubionych knajpek, na lodowisko zimą czy kino plenerowe latem. Mi już zawsze Zakopane będzie kojarzyć się z Pucharem Świata w skokach narciarskich na których byłam kilkukrotnie i z tą cudowną atmosferą jaka wówczas panuje. W telewizji tego nie widać, ale tą imprezą żyje wówczas całe miasto. Także Zakopane polecam trzeba tylko wiedzieć jaką porą tam jechać.

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
~Danootka90

~Danootka90

Podbijam :) W tym roku wreszcie się gdzieś wybierzemy, tylko teraz dylemat ;) Dokąd się wybrać z 4,5-latką. Czy da radę w górach? Gdzie będzie sporo atrakcji dla takich dzieci? Może polecicie jakieś sprawdzone apartamenty przy okazji?

Dziubala

Dziubala

W górach (Zakopane) polecam hotel Nosalowy Dwór. Piękne widoki, komfortowy pobyt, atrakcje dla dzieci, wspaniałe jedzenie.
Z sentymentem wspominam też pobyt w hotelu Stamary, blisko Krupówek. Widoki mniej atrakcyjne, ale cała reszta to rewelka :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Cieszyńska

~Cieszyńska

Mam kilka pomysłów, w zależności od ostatecznego budżetu. W najgorszym wypadku posiedzimy w domu z okazjonalnymi wypadami w odwiedziny to tu to tam. Jeśli budżet pozwoli to skoczymy do Egiptu albo na którąś z wysp Kanaryjskich. W zeszłym roku byliśmy akurat na Lanzarote [reklama usunięta] i byłam w szoku, po pierwsze, jak tanio jest tam zimą, po drugie, jak pięknie i ciepło jest tam o tej porze roku, po trzecie, jak mało jest turystów.

anna_ski

anna_ski

Ja tym razem, wraz z rodziną planuję zdecydować się na wyjazd w góry. Chcemy skorzystać ze zorganizowanego wyjazdu. Tym bardziej, że kalendarz wyjazdów dostosowany jest do ferii zimowych. Idealne rozwiązanie dla nas, zawsze staramy się z mężem brać urlop w ferie zimowe naszych dzieci.

https://portaski.pl/oferta/wyjazdy-na-narty-i-snowboard/

Szykuje się moc atrakcji, dlatego cieszę się, że zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Znacie inne biura oferujące tego typu wyjazdy? Jestem też ciekawa innych propozycji.

61073 anna-ski Kobieta, 40 lat, Warszawa
Beskidzka

Beskidzka

Jeśli chodzi o ferie zimowe to moim zdaniem najlepiej jest właśnie zdecydować się na wyjazd w góry. Zakopane to nic ciekawego, dużo ludzi. Ja polecam ze swojej strony Hotel Klimek w Muszynie oraz ich ofertę ferii zimowych. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, Aquapark, SPA, liczne trasy narciarskie w okolicy. Dla mnie to numer jeden na ferie!

50245 beskidzka Kobieta, 30 lat, Kraków