Skocz do zawartości
Forum

Świąteczne ozdoby


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

ja uwielbiam ozdoby choinkowe, które po pierwsze są własnej roboty (nie nawidzę klasycznych bombek), a po drugie mogą być jadalne, czyli wszelkie pierniczki, ciasteczka, cukierki (sznury z cukierków) , kulki z bloku czekoladowego zawinięte w kolorowy celofan, aniołki z masy solnej, wszelkie ozdoby naturalne typu drewno, słoma etc.
pomarańcze z goździkami, mandarynki (pieknie pachną jak sie nagrzeją od lampek) - to u nas norma na choince hihi
jedyną "sztucznością" są lampki ;-)

kalendarze ze zdjęciem na prezent - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Gość infintika

a ja zawsze marzyłam o takiej drewnianej choince, którą przytwierdza się do ściany i przyczepia do niej lapki i bombki. oszczędność miejsca, a efekt wow gwarantowany! mąż jakiś czas temu kupił wkrętarkę [reklama usunięta] do majsterkowania, więc już sie nie wymiga, żeby zrobić też mi taką choinkę.

Odnośnik do komentarza
Gość DIY Hubert


witam postanowiłem samemu zrobić ozdoby świąteczne : renifery z kawałka kłody i gałęzi ,choinka z palet , drewniany płatek śniegu , bałwan z palet ,portret renifera . wszystko to możecie zobaczyć , zapraszam na film :)
Odnośnik do komentarza
Gość DIYHubert


jak zrobić samemu tanio dekoracje świąteczną - Renifer z lampek LED 1,80 cm wysokości
max 3h pracy . Wymiary siatki to 90 cm / 50 cm , rozmiar kratki to 2,5 cm takie gotowe elementy znalazłem za złomowisku ale widziałem podobne w sklepie ogrodniczym tylko nie wiem za ile i o jakich wymiarach
Odnośnik do komentarza
Gość grzechol9

w sierpniu wprowadziłem się do własnego domu, więc mam pełen komplet narzędzi robi, a żona uwielbia drewniane ozdoby świąteczne, więc właśnie w weekend zaczynam robienie drewnianej choinki i takich specjalnych ramek na jemiołę i tego typu świąteczne klimaty.

Odnośnik do komentarza
Na dekoracje świąteczne fajne są również świeczki, np. takie zapachowe sojowe
 https://yasmeen.pl/yasmeen/yasmeen-swieca-oriental-nights-tealight.html  Znalazłam takie świeczki na stronie sklepu z orientalnymi perfumami oraz naturalnymi kosmetykami. Zamówiłam mamie jako dodatek do prezentu. Mam nadzieję, że jej się spodobają.
 
Edytowane przez Solomia
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...