Skocz do zawartości
Forum

Świąteczne ozdoby


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Święta tuż tuż, pewnie już trwają porządki. Jak dekorujecie mieszkania na ten świąteczny czas? Co przygotowujecie, co kupujecie?
U nas choinka ozdabiana jest plastrami suszonych owoców (pomarańcza, grejpfrut, cytryna, limonka) oraz kupnymi słomkowymi i drewnianymi ozdobami. Bardzo mi się podobają ozdoby z masy solnej ale jeszcze się za to nigdy nie zabrałam.
Oprócz choinki są u nas stroiki w których pachną ponakłuwane goździkami pomarańcze. I oczywiście przy suficie wisi jemioła...

Odnośnik do komentarza

w tym roku choinka będzie złoto-niebieska.
Bombki,kupne jabłka jako ozdoby.Ręcznie robione(przez Bartka cioteczke) aniołki z makaronu(złote),suche plasterki pomarańczy,i coś ze słomy bo bardzo mi się te rzeczy podobają.
I...duży Anioł na samym szczycie choinki-zakłada Bartek z pomocą tatusia.

U Bartka w pokoiku choineczka(już stoi) na stoliku i z dodatkowych ozdób bałwanek podświetlany zapachową świeczką i mikołaj na saniach
Do tego w kuchni i w dużym pokoju stroiki,na drzwiach również.

Upsss zapomniałam jemioła !! musze się rozejrzeć i zakupić

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

jasne jak dam rade pstryknąć i nie zapomne.

W tamtym roku je już robiła i miałyśmy na allegro z tym wyskoczyć..ale obawiałam się jednak że sie poniszczą podczas wysyłki...albo że nabywca coś takiego wymyśli ;-(
W każdym bądź razie wiem że skleja do siebie poszczególne elementy klejem na ciepło,ma jakąś farbe w sprayu i wykorzystała ostatnio nawet kawałek plastikowego mieszadełka do kawy żeby np. zrobic cos ala skrzypce hehe,albo cos tam jeszcze ;-)

Ja nie mam czasu i cierpliwości do tego.

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

ann, super wateczek, mam nadzieje ze bedzie wiecej pomyslow :) na przyszly rok sie przydadza :)
u nas, radycyjnie choinka,w kolorze zieonym i pomaranczowym (moje ulubione zestawienie) troche czerwonego...
co do spozywczych ozdob, ja lubie cynamon i czasem tez zawieszam kawalek na choince, ladnie wtedy pachnie...
na drzwiach okragly wiankowy stroik, w domu jemiola, jeszcze nie skonczylam dekoracji ale w wazonach w stylu ikeowskim -kwadratowe duze przezroczyste ) ukladam malutkie banki w dwoch kolorach, wypelniam na ile sie da, w innym wazonie ukladam jakies galezie ciete w lesie (albo gdzies indziej dla miastowych ;) ) i na nich tez zawieszam maciupenkie banki, zielone lub zlote :) no i swiatelka albo w domu albo na zewnatrz ale nie wiem czy sie K zbierze zeby je zawiesic wiec moze jednak beda mrugaly w domu...
no i na choinke, we srode, zawiesimy pierniczki, bo dopiero we srode zrobimy ;)

Odnośnik do komentarza

w zwiazku z wyjazdem- choinke pewnie ubierzemy już w weekend
i pierwszy raz bedzie to sztuczna choinka
u nas w domku - oczywiscie suszone owoce, pomarańcze z gożdzikami, sporo świątecznych świeczek, mała choinka w przedpokoju cala w sztucznym śniegu, stroik na stole , w oknie ozdoba swiecąca swiateczna, na choince szklane i makaronowe aniołki, chłopcy zawieszą oczywiscie słomkowe i drewniane swoje ulubione bombki.
No i w obowiazkowo- gałązki z kryształkami
Na stoliczku kawowym na dole stroik z siana, z orzechami, kasztanami, jabłuszkami....pięknie pachnie w całym domu

Odnośnik do komentarza

te aniołki co kumpela robi to dokładnie tak jak w tym artykule który zapodała Gieniusia
Też ma właśnie ten pistolet.Ona jeszcze robi jakieś inne cuda,np. haftowane dzwoneczki i utwardzane chyba cukrem..nie mam pojęcia
Jedną fotke zrobiła przed chwila moja mama bo ja zapomniałam zupełnie ze miałam wstawić i jak się uda to wkelje ją zaraz.
Właśnie wysłała mi to zdjecie Spikiem

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...