Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka - właśnie podczas karmienia też często mnie bolała głowa i słabo się czułam i po karmieniu teraz wróciło Ale czytałam sobie ulotkę z tych mioich tabletek anty i właśnie bóle głowy to może być taki skutek uboczny ...
Ulla - teraz im starsze chłopaki będą tym lepiej razem się bawić będą to i tobie będzie lepiej A póki co trzeba ten czas jakoś przejść ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - już mam w zamiarze zarejestrować się do mojej gin i zawsze zapominam ale i tak muszę bo wyniki cytologi jeszcze mam odebrać ...
Ulla - Mój Kuba czasem też domaga się jeszcze jednej Laury Ale jak twój synek jeszcze 5 dzidziusiów się domaga :))))) Ach dzieciaki nie wiedzą co mówią :)))

Bettyy wiesz że zdrowie najważniejsze wiec nie zwlekaj mimo ze w twoim przypadku nie jest to straszna choroba ale po co masz się męczyć z bólem głowy

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - Ajć czeka mnie lanie !!!!
Wczoraj już tak zwariowany dzień miałam że już naprawdę o tym zapomniałam ale w poniedziałek z samego rana obiecuję i napiszę na kiedy się zarejestrowałam
Martek73 - u mnie też tak trochę wynika z tego że nie ufam naszym lekarzom bo jak słyszę co to się u nas dzieje to zgroza ...

trzymam cie za słowo bo jak nie to rzeczywiście lanie dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza

a u mnie dziś luzik rano mój mąż zabrał małą ze sobą na zakupy nie było ich ze 3 godziny wykupili chyba pół sklepu (ale ja mam z nim dobrze mówię wam) potem po obiedzie który przywiózł abym dziś nie gotowała zabrał mnie na zakupy do fashion house kupiłam sobie 3 pary spodni i fajną sportową koszulę
powiedzcie jak tu można mieć dziś depresje??????

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - Ajć czeka mnie lanie !!!!
Wczoraj już tak zwariowany dzień miałam że już naprawdę o tym zapomniałam ale w poniedziałek z samego rana obiecuję i napiszę na kiedy się zarejestrowałam
Martek73 - u mnie też tak trochę wynika z tego że nie ufam naszym lekarzom bo jak słyszę co to się u nas dzieje to zgroza ...

i jak Bettyy zapisana do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...