O wszystkim

Pogaduchy o wszystkim i o niczym

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

Yvone

ja jak trafiłam do szpitala bo dysk mi wypadł, to ten ból pamiętam jako gorszy niż ten porodowy. jak teraz próbuję sobie przypomnieć jak bolało w czasie porodu to nie potrafię, a tamtem wciąż pamiętam:/

Nie pamiętamy bólu porodowego, bo była ''nagroda'' na samym końcu :yes:

Oopsy Daisy

Oopsy Daisy

IWA23
Oopsy Daisy
Iwcia odzienie kupione?

Tak,kupiłam kurtkę,wolała bym płaszcz ale takie no nie fajne,a dawać prawie 200zł za coś co mi sę nie podoba,szkoda :)
Kupiłam kurtkę z wyprzedaży i do tego kupiłam sobie 2 pary leginsów :)

Też dzisiaj leginsy kupowałam i też 2 pary :)

--

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

12922 oopsy-daisy Kobieta, 35 lat, UK
~IWA23

~IWA23

Oopsy Daisy
IWA23
Oopsy Daisy
Iwcia odzienie kupione?

Tak,kupiłam kurtkę,wolała bym płaszcz ale takie no nie fajne,a dawać prawie 200zł za coś co mi sę nie podoba,szkoda :)
Kupiłam kurtkę z wyprzedaży i do tego kupiłam sobie 2 pary leginsów :)

Też dzisiaj leginsy kupowałam i też 2 pary :)

Widziałam dziś w sklepie te czapy futrzane co masz,do tego jak ktoś chce można kupić sobie torebeczkę :) i takie cuś co się chowa ręce,używa się tego chyba zamiast rękawiczek :):)

~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

Ja rok temu mierzyłam taką futrzaną czapeczkę i choć ładnie mi w niej było - nie kupiłam... byłam pewna, że to sezonówka i szkoda było mi dać kasę - na rok (tania nie była); ale jak widzę, dalej jest modna.... :yes:

A legginsy kupujecie jeansowe - te rurki czy zwykłe?

Oopsy Daisy

Oopsy Daisy

Iwuszka wiem o co Ci chodzi:) też to u nas widziałam, ale nie spasowało mnie to jakoś:D

Dopiero z fizjo wróciłam i zaraz muszę ogarnąć się bo jadę do przyjaciółki ( synek jej ma roczek) , ale będzie tylko jej mama,brat,no i jej chłopak i ja czyli rodzinnie :) dlatego ploty jak najbardziej będą

Wpadnę z wieczora , miłego dnia :)

--

~IWA23

~IWA23

♥Perełka♥
Ja rok temu mierzyłam taką futrzaną czapeczkę i choć ładnie mi w niej było - nie kupiłam... byłam pewna, że to sezonówka i szkoda było mi dać kasę - na rok (tania nie była); ale jak widzę, dalej jest modna.... :yes:

A legginsy kupujecie jeansowe - te rurki czy zwykłe?

Ja kupiłam takie materiałowe,one trochę przypominają spodnie jak kiedyś moja mama nosiła"narciaty" tylko te nie mają tych na stopy.

~jadzik

~jadzik

Witam już z domciu ::): Już trzeci dzień, ale jakoś nie miałam czasu, żeby zajżeć na forum:glass: Ale już się ogarniamy w nowej sytuacji, więc czasu więcej, zwłaszcza, ze Ada taka grzeczna, teraz już śpi 2godziny i nie wygląda, żeby miała się budzić... :D:D:D A mnie już cycki bolą, bo nabierają :D Mała przesłodka, grzeczna, śpi je i kupka. Mało płacze ::): Totoalne przcciwieństwo swojej siostry jak ona była takim maleństwem. W sumie teaz tez wiecej czasu trzeba poświęcić nad opieką naszej buntownicy :Oczko:

Teraz tylko Was poczytałam, a napiszę więcej wieczorkiem. Papa!!! ::):::):::):

Oopsy Daisy

Oopsy Daisy

Jadzik a jak starsza niunia na siostrzyczkę zareagowała jak wróciliście do domu?

--

~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

Kurcze... ale jestem zła - skasował mi się cały... długi post :grrrrrr:

Więc ja ogólnie....

Jadzia - fajnie, że mała jest grzeczna.
Podeślij jakąś foteczkę Ady.
A jak Oli ją przyjęła?

Iwa - Hanka już dużo mówi?

Ja prezenty mam już popakowane... do rodziców, dzieci, babć, bratanków....
Wigilia u nas w domku - święta u rodzinki (ale od kawy).

No, i Wesołych laseczki.....

~IWA23

~IWA23

♥Perełka♥
Kurcze... ale jestem zła - skasował mi się cały... długi post :grrrrrr:

Więc ja ogólnie....

Jadzia - fajnie, że mała jest grzeczna.
Podeślij jakąś foteczkę Ady.
A jak Oli ją przyjęła?

Iwa - Hanka już dużo mówi?

Ja prezenty mam już popakowane... do rodziców, dzieci, babć, bratanków....
Wigilia u nas w domku - święta u rodzinki (ale od kawy).

No, i Wesołych laseczki.....

Sporo wyrazów które osoby trzecie zrozumieją,a jeszcze więcej wyrazów co tylko my rozumiemy :),Zdań jakoś tak długich nie łączy a takie krótkie typu "nie mamo kuka"(kuka to u niej oznacza ogólnie potrzeby fizjologiczne,siku,kupka a nawet oznacza nocnik).