Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka08, do Auchan jeździmy całkiem często, to około 45 minut od nas, dam znać, jak będę się wybierać, jeśli chcesz, tylko nie zawsze pewnie tu zajrzę, bo też pracuję, więc w zależności o możliwości, moja Lidusia ma 8 latek, już po urodzinach 29 sierpnia, a Darusieńka nie ma jeszcze 5, ale cały czas pamięta, że już niedługo grudzień, co dzień się pyta, za ile dniu rodzinki, a to dopiero 12 grudnia

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Natka08, do Auchan jeździmy całkiem często, to około 45 minut od nas, dam znać, jak będę się wybierać, jeśli chcesz, tylko nie zawsze pewnie tu zajrzę, bo też pracuję, więc w zależności o możliwości, moja Lidusia ma 8 latek, już po urodzinach 29 sierpnia, a Darusieńka nie ma jeszcze 5, ale cały czas pamięta, że już niedługo grudzień, co dzień się pyta, za ile dniu rodzinki, a to dopiero 12 grudnia

no to mamy córki w tym, samym wieku moja co prawda już po 5 urodzinach ale jeszcze co ciekawe u mnie też jedno dziecko z grudnia a drugie z sierpnia

Odnośnik do komentarza

nikawa
Myślałam, że pytasz o przedszkole ;) jako 15 latka szłam domszkoły z kwiatami. W Biedronce można kupić spory bukiet z różyczek za niecałe 10 zł. Jeden bukiet starczyłby na wielu nauczycieli ;) ale te lizaczki słodko wyglądają :)

nikawa szczerze mówiąc to u nas kwiaty zeszły na drugi plan teraz lepiej jest kupić jakieś czekoladki czy nawet kosz zamiast z kwiatami to z jakimiś delikatesami zawsze to większy pożytek niż z kwiatów

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Sorry, profil zakładał mąż, ja zbyt dużo nie siedzę przy komputerze, w ogóle to jest pierwszy raz, kiedy odzywam się w takich pogaduszkach, nie należę do tych śmiałych, więc trochę poczytałam, ale wejść w grono osób, które się dobrze znają jest chyba zawsze trochę trudniej

może tak ale dał ci ktoś do zrozumienia na tym forum że jesteś nie mile widziana w jakimś wątku ? chyba nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...